Акција
-46%
GOCLEVER CRISTAL AIR PRO Прочистувач на воздух
12.499 ден.22.999 ден.
12.499 ден.22.999 ден.
-5%
Alfa Plam Elita 2 Камин на цврсто гориво
12.300 ден.12.999 ден.
12.300 ден.12.999 ден.
-12%
ART FLAME Електричен камин LORANS
12.190 ден.13.850 ден.
12.190 ден.13.850 ден.
-9%
ELECTROLUX EOB 43410 OX Вградна Рерна
15.499 ден.16.999 ден.
15.499 ден.16.999 ден.
-14%
ELECTROLUX EOB 5434 AOX Вградна Рерна
17.999 ден.20.999 ден.
17.999 ден.20.999 ден.
-10%
BEKO RDSA 290 M20 W Комбиниран фрижидер
13.999 ден.15.499 ден.
13.999 ден.15.499 ден.
-11%
Favorit R-141 Фрижидер
6.699 ден.7.499 ден.
6.699 ден.7.499 ден.
-12%
FAVORIT EC-640 WWFT електричен шпорет
9.699 ден.10.999 ден.
9.699 ден.10.999 ден.
-12%
Electrolux EMS-20107 OX Вградна микробранова печка
14.999 ден.16.999 ден.
14.999 ден.16.999 ден.
-21%
Ferre C6340G Inox плински шпорет
10.999 ден.13.999 ден.
10.999 ден.13.999 ден.
AUX 24000 bty климатизер 7kW
 • AUX 24000 bty климатизер 7kW
 • AUX 24000 bty климатизер 7kW

AUX 24000 bty климатизер 7kW

32.990 ден.35.990 ден.
без ДДВ: 27.958 ден. Потребни наградни поени: 33000
Производител: AUX
Шифра на производ: aux 24000 bty
Наградни поени: 200
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

 • Енергетска класа: A +
  Режим на чекање: 0,5 W
  Одржување: R410A / 2,130g
  Ladenje: Капацитет: 7.300 W
  Номинално напојување: 2,267 W
  Номинална сегашна вредност: 9.8A
  Зелена: Капацитет: 7,400 W
  Номинална струја: 2,049 W
  Номинална сегашна вредност: 8.9A
  Брзина на проток на воздух: 1.180m3 / h
  Тежина: 18кг
  Димензија: 1.100mm x 330mm x 235mm
  Големина: 55-70 м2

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2019. UKION SHOPS