Бела техника и ТВ & аудио

Бела техника и ТВ & аудио

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Сигурносен вентил со црево ПЛИН
1 x  регулатор 1кг-30mbar 1 x  010mm црево 1,5m/20 bar 2 x  стеги- заегачи&nbs..
699 ден.
без ДДВ: 592 ден.
Iskra K-190 Плинско
Плински уред со боца Моќност 0,8 KW(бутан/пропан) Преносен и практичен За користење на отворено ..
799 ден.
без ДДВ: 677 ден.
Iskra X-190 Плински пламеник
Плински пламеник со боца Моќност 0,8 KW(бутан/пропан) Преносен и практичен За користење на отворе..
899 ден.
без ДДВ: 762 ден.
SBOX PLB-114M Држач за ТВ 23"-55" до 60кг
Зиден држач за ТВ ЛЦД/плазма Големина на екран: 23"-55" макс. Тежина : 60 кг макс. Растојан..
899 ден.
без ДДВ: 762 ден.
Gogen HBTM41WR Bluetooth Слушалки
Безжични Bluetooth слушалки, со одличен звук. Ергономични, удобни и флексибилни, со подесување за да..
949 ден.
без ДДВ: 804 ден.
-29%
Leov F1-01 Плинско решо OUTLET
Leov F1-01 Плинско решо OUTLET НАПОМЕНА: Производот е последно парче, од излог, неоштетен, чисто ..
999 ден.1.399 ден.
без ДДВ: 847 ден.
-20%
ECG RZ-11 апарат за варење ориз
• Ги подготвува сите видови на ориз • капацитет од 1 литар • Макс. 700 г ориз • Не-леплива површи..
1.199 ден.1.499 ден.
без ДДВ: 1.016 ден.
Iskra внатрешна TV антена G-2235-06
Канали (фреквенција): FM & VHF Ch. 2-12 (47-230 MHz); UHF Ch. 21-69 (470-862 MHz)  Број на..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
-25%
Држач за камера SL-1800B OUTLET
Дијаметар на ногарки: 18 mm Минимална висина: 560 mm Максимална висина: 1300 mm Тежина: 0.8..
1.499 ден.1.999 ден.
без ДДВ: 1.270 ден.
Iskra OR-201 плинско решо
Идеално за домашна употреба, дури и кога сте на кампување или патување, излети. Одличниот мини плинс..
1.790 ден.
без ДДВ: 1.517 ден.
Iskra OR-301 Плинско решо
Идеално за домашна употреба, дури и кога сте на кампување или патување, излети. Одличниот мини плинс..
1.990 ден.
без ДДВ: 1.686 ден.
-33%
ICF 3002 Плинско решо
Карактеристики: Плинско решо емајлирано 4 рингли со капак достапно во бела боја  ..
1.999 ден.2.999 ден.
без ДДВ: 1.694 ден.
Iskra OR-401 Плинско решо
Идеално за домашна употреба, дури и кога сте на кампување или патување, излети. Одличниот мини плинс..
2.490 ден.
без ДДВ: 2.110 ден.
Muhler FWH-3005T електрична славина ( бојлер )
Брзо загревање и заштеда на енергија Загревање на водата во неколку секунди за добивање 30-60 *С ..
2.499 ден.
без ДДВ: 2.118 ден.
Muhler FWH-3010T електрична славина ( бојлер )
Електрични проточен бојлер со моментално загревање на водата,  Брзо загревање и заштеда на ене..
2.499 ден.
без ДДВ: 2.118 ден.
Muhler FWH-3000W Електрична славина ( бојлер )  за на ѕид
Електрична чешма со моментално загревање на водата - Брзо загревање и заштеда на енергија - Загрев..
2.599 ден.
без ДДВ: 2.203 ден.
Fabbygo Бојлер 10л ВМ
Бојлер 10 литри Високо Монтажен Моќност: 2 kW Пластичен казан Светлосна Сигнализација(on/o..
2.690 ден.
без ДДВ: 2.280 ден.
Fabbygo Бојлер 10л НМ
Бојлер 10 литри Ниско Монтажен Моќност: 2 kW Пластичен казан Светлосна Сигнализација(on/of..
2.690 ден.
без ДДВ: 2.280 ден.
Dinamo Hit 10 lit. NM Бојлер
Класичен бојлер од 10 lit. Стандарден, за секоја кујна или купатило Нискомонтажен Волумен – 10 ..
2.699 ден.
без ДДВ: 2.287 ден.
Dinamo Hit 10 lit. VM Бојлер
Класичен бојлер од 10 lit. Стандарден, за секоја кујна или купатило Волумен – 10 lit. Работен п..
2.699 ден.
без ДДВ: 2.287 ден.
-9%
Leov бојлер 10л високомонтажен
Leov Boljer 10 литри (високомонтажен)   Модел: AD 10Н   Волумен: 10L Kазан:..
2.699 ден.2.950 ден.
без ДДВ: 2.287 ден.
-9%
Leov бојлер 10л нискомонтажен
Leov Boljer 10 литри (нискомонтажен)   Модел: AD 10Н   Волумен: 10L Kазан: ..
2.699 ден.2.950 ден.
без ДДВ: 2.287 ден.
Iskra GR-810 Плинска скара
Моќност: 2.55kW Дијаметарот на површина за печење: Ø 44 cm Отстранливa емајлиранa плотна со рачки ..
2.999 ден.
без ДДВ: 2.542 ден.
-25%
Muhler FWH-3008ФT електрична славина ( бојлер ) гиблива
Електрична чешма со моментално загревање на водата - Брзо загревање и заштеда на енергија - Загрев..
2.999 ден.3.999 ден.
без ДДВ: 2.542 ден.
VIVAX MWO-2078 микровална печка
Во брзање сте?! Со помош на Vivax микробранова печка MWO-2078 се подготува храна или одмрзнување..
2.999 ден.
без ДДВ: 2.542 ден.
Gogen Детско радио / МП3 плеер
Дали вашите деца ќе имаат омилени песни на ЦД или МП3? Во веселиот дизајн со Maxips Fikas имаме с..
3.199 ден.
без ДДВ: 2.711 ден.
Muhler FWH-3055FT електрична славина ( бојлер ) гиблива
Брзо загревање и заштеда на енергија Загревање на водата во неколку секунди за добивање 30-60 *С ..
3.199 ден.
без ДДВ: 2.711 ден.
Gorenje TEG 100 N
Технички карактеристики Деклариран профил за употреба: XXS Енергетска класа: А Ен..
3.290 ден.
без ДДВ: 2.788 ден.
Gorenje TEG 100 v
Технички карактеристики Деклариран профил за употреба: XXS Енергетска класа: А Ен..
3.290 ден.
без ДДВ: 2.788 ден.
Favorit MBP-20 W Микробранова печка
Микробранова печка капацитет 20 l јачина: 700w регулација: 5 нивоа механичка регулација време н..
3.399 ден.
без ДДВ: 2.881 ден.
Gogen Детско караоке
Толку многу функции на едно радио? Нов радио-плеер кој не може да се пропушти во која било детска..
3.499 ден.
без ДДВ: 2.965 ден.
-44%
Back to college - Пакет производи 2
Back to college - Пакет производи 2 Производ 1 - Тостер Iskra MG2 (црн/бел) Моќност: 800W; ..
3.540 ден.6.295 ден.
без ДДВ: 3.000 ден.
Muhler FWH-3007FT Електрична славина ( бојлер ) гиблива
Електрична чешма со моментално загревање на водата - Брзо загревање и заштеда на енергија - Загрев..
3.699 ден.
без ДДВ: 3.135 ден.
Muhler FWH-3009FT Електрична славина ( бојлер ) гиблива за на ѕид
Електрична чешма со моментално загревање на водата - Брзо загревање и заштеда на енергија - Загрев..
3.899 ден.
без ДДВ: 3.304 ден.
Iskra HM-10 мултифунционален готвач
Iskra HM-10 повеќенаменски готвач Моќност: 1000-1200W напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz капаците..
3.999 ден.
без ДДВ: 3.389 ден.
-17%
Iskra HP-MT01 мултифунционален пекач
  Искра HP-MT01 Мултифункционален пекач Iskra HP-MT01 е исклучително корисна алатка која..
3.999 ден.4.799 ден.
без ДДВ: 3.389 ден.
Gorenje MO17MW Микробранова печка
Мазна површина на вратата Вратата на микробрановата печка нема никакви бразди и ивици каде би можел..
4.090 ден.
без ДДВ: 3.466 ден.
Gorenje MO20MW Микробранова печка
Мазна површина на вратата Вратата на микробрановата печка нема никакви бразди и ивици каде би можел..
4.090 ден.
без ДДВ: 3.466 ден.
Fabbygo Бојлер 50л
Бојлер 50 литри Моќност: 2 kW Емајлиран казан Термометар Индикатор Автоматско регулира..
4.290 ден.
без ДДВ: 3.636 ден.
Dinamo Hit 50 lit. Бојлер
Класичен бојлер од 10 lit. Стандарден за секоја Бања Волумен – 50 lit. Работен притисок – 0 (MP..
4.498 ден.
без ДДВ: 3.812 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS