Бела техника и ТВ & аудио

Бела техника и ТВ & аудио

Филтер по бренд :
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Сигурносен вентил со црево ПЛИН Сигурносен вентил со црево ПЛИН
1 x  регулатор 1кг-30mbar 1 x  010mm црево 1,5m/20 bar 2 x  стеги- заегачи&nbs..
699 ден.
без ДДВ: 592 ден.

Распродадено

Распродадено

Iskra K-190 Плинско Iskra K-190 Плинско
Плински уред со боца Моќност 0,8 KW(бутан/пропан) Преносен и практичен За користење на отворено ..
799 ден.
без ДДВ: 677 ден.
SBOX PLB-114M Држач за ТВ 23"-55" до 60кг SBOX PLB-114M Држач за ТВ 23"-55" до 60кг
Зиден држач за ТВ ЛЦД/плазма Големина на екран: 23"-55" макс. Тежина : 60 кг макс. Растојан..
899 ден.
без ДДВ: 762 ден.
Iskra OR-201 плинско решо Iskra OR-201 плинско решо
Вкупна топлинска снага: 3,5 kW Топлинска снага: 1,40kW / 2,10kW Големина на млазници: Ø 0,60 мм / ..
1.790 ден.
без ДДВ: 1.517 ден.
Iskra EPP-34-A Електрична тава Iskra EPP-34-A Електрична тава
• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz • Моќност: 1500W • Термостат со макс. температура од 240 ° C • Копч..
1.899 ден.
без ДДВ: 1.609 ден.
Iskra OR-301 Плинско решо Iskra OR-301 Плинско решо
  Вкупна излезна топлина: 4.45 kW Топлинска моќност: 0.95kW / 1.40kW / 2.10kW Голем..
1.990 ден.
без ДДВ: 1.686 ден.

Распродадено

Распродадено

Iskra EPP-40-42-7 Електрична тава Iskra EPP-40-42-7 Електрична тава
• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz • Моќност: 1500W • Термостат со макс. температура од 240 ° C • Конт..
1.999 ден.
без ДДВ: 1.694 ден.
Iskra EPP-40-42-9 Електрична тава Iskra EPP-40-42-9 Електрична тава
• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz • Моќност: 1500W • Термостат со макс. температура од 240 ° C • Конт..
2.290 ден.
без ДДВ: 1.941 ден.
Iskra OR-401 Плинско решо Iskra OR-401 Плинско решо
Вкупна топлинска снага: 5.85 kW топлинска снага: 0.95 kW / 1,40kW / 1,40kW / 2,10kW Големина ..
2.490 ден.
без ДДВ: 2.110 ден.
Fabbygo Бојлер 10л ВМ Fabbygo Бојлер 10л ВМ
Бојлер 10 литри Високо Монтажен Моќност: 2 kW Пластичен казан Светлосна Сигнализација(on/o..
2.690 ден.
без ДДВ: 2.280 ден.
Fabbygo Бојлер 10л НМ Fabbygo Бојлер 10л НМ
Бојлер 10 литри Ниско Монтажен Моќност: 2 kW Пластичен казан Светлосна Сигнализација(on/of..
2.690 ден.
без ДДВ: 2.280 ден.
Leov бојлер 10л високомонтажен Leov бојлер 10л високомонтажен
Leov Boljer 10 литри (високомонтажен)   Модел: AD 10Н   Волумен: 10L Kазан:..
2.950 ден.
без ДДВ: 2.500 ден.
Leov бојлер 10л нискомонтажен Leov бојлер 10л нискомонтажен
Leov Boljer 10 литри (нискомонтажен)   Модел: AD 10Н   Волумен: 10L Kазан: ..
2.950 ден.
без ДДВ: 2.500 ден.
Dinamo Hit 10 lit. NM Бојлер Dinamo Hit 10 lit. NM Бојлер
Класичен бојлер од 10 lit. Стандарден, за секоја кујна или купатило Нискомонтажен Волумен – 10 ..
2.990 ден.
без ДДВ: 2.534 ден.
Dinamo Hit 10 lit. VM Бојлер Dinamo Hit 10 lit. VM Бојлер
Класичен бојлер од 10 lit. Стандарден, за секоја кујна или купатило Волумен – 10 lit. Работен п..
2.990 ден.
без ДДВ: 2.534 ден.
Iskra GR-810 Плинска скара Iskra GR-810 Плинска скара
Моќност: 2.55kW Дијаметарот на површина за печење: Ø 44 cm Отстранливa емајлиранa плотна со р..
2.999 ден.
без ДДВ: 2.542 ден.
Gorenje TEG 10 O високомонтажен Gorenje TEG 10 O високомонтажен
Технички карактеристики Деклариран профил за употреба: XXS Енергетска класа: А Ен..
3.290 ден.
без ДДВ: 2.788 ден.
Gorenje TEG 10 U нискомонтажен Gorenje TEG 10 U нискомонтажен
Технички карактеристики Деклариран профил за употреба: XXS Енергетска класа: А Ен..
3.290 ден.
без ДДВ: 2.788 ден.
ISKRA IC-2000Q индукциска плоча ISKRA IC-2000Q индукциска плоча
Јачина: 2000W (max) Напон: 220-240V~50/60Hz 10 јачини на работа (200W-2000W) Подеслива темп..
3.299 ден.
без ДДВ: 2.796 ден.
Gorenje WHU629EW/S аспиратор Gorenje WHU629EW/S аспиратор
Аспиратор за под  елемент   Максимална бучавост: 64 dB(A)re1pW  Максим..
3.490 ден.
без ДДВ: 2.958 ден.

Распродадено

Распродадено

ISKRA IC-2000S индукциска плоча ISKRA IC-2000S индукциска плоча
Јачина: 2000W (max) Напон: 220-240V~50/60Hz 10 јачини на работа (200W-2000W) Подеслива темп..
3.490 ден.
без ДДВ: 2.958 ден.
Конвекционен ростер ISKRA KP-618 Конвекционен ростер ISKRA KP-618
  Напон: 220-240V~50/60Hz Моќност: 1200W-1400W (max) Подесување тајмер (од 1 мин. до 60 ми..
3.499 ден.
без ДДВ: 2.965 ден.
FAVORIT 1350 INOX АСПИРАТОР FAVORIT 1350 INOX АСПИРАТОР
ВГРАДЛИВ КУЈНСКИ АСПИРАТОР ШИРИНА: 60 CM ВИСИНА: 18 CM (4cm ВИДЛИВ ДЕЛ / 14cm ВНАТРЕШЕН ДЕЛ)..
3.599 ден.
без ДДВ: 3.050 ден.
Ariston PRO 10 R/3 бојлер 10л нискомонтажен Ariston PRO 10 R/3 бојлер 10л нискомонтажен
Ariston бојлер 10 литри (високомонтажен)   Модел: PRO 10 R/3 Капацитет: 10L ..
3.699 ден.
без ДДВ: 3.135 ден.

Распродадено

Распродадено

Iskra HM-10 мултифункционален готвач Iskra HM-10 мултифункционален готвач
Iskra HM-10 повеќенаменски готвач Моќност: 1000-1200W напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz капаците..
3.999 ден.
без ДДВ: 3.389 ден.
-17%
Iskra HP-MT01 мултифунционален пекач Iskra HP-MT01 мултифунционален пекач
  Искра HP-MT01 Мултифункционален пекач Iskra HP-MT01 е исклучително корисна алатка која..
3.999 ден.4.799 ден.
без ДДВ: 3.389 ден.
KAPPA Мини шпорет KP 5005 KAPPA Мини шпорет KP 5005
Карактеристики: Боја: црна Капацитет 40 литри Термостат за температура од 0-320°С Вклуче..
4.740 ден.
без ДДВ: 4.017 ден.
-11%
HP LASERJET PRO M15W принтер
FUNCTIONS PRINT PRINTER PAGE YIELDDECLARED YIELD VALUE IN ACCORDANCE WITH ISO/IEC 19752 AND CONTINUO..
4.899 ден.5.499 ден.
без ДДВ: 4.152 ден.
AS ROYAL 42 Плинска греалка AS ROYAL 42 Плинска греалка
Плинска Греалка Ас Ројал Модел: RS 42 Вати: 3 x 1400 = 4200 Електронски Упалјач 385x440x..
4.999 ден.
без ДДВ: 4.236 ден.
Leov бојлер 50л  AD50V Leov бојлер 50л  AD50V
Модел: AD 50 V Волумен: 50L Kазан: челичен лим-емајлиран Монтажа: Вертикална Греач: 1,5 k..
5.490 ден.
без ДДВ: 4.653 ден.
Fabbygo Бојлер 80л Fabbygo Бојлер 80л
Бојлер 80 литри Моќност: 2 kW Емајлиран казан Термометар Индикатор Автоматско регулира..
5.499 ден.
без ДДВ: 4.660 ден.
Leov бојлер 80л AD80V Leov бојлер 80л AD80V
Модел: AD 80 V Волумен: 80L Kазан: челичен лим-емајлиран Монтажа: Вертикална Греач: 1,5 k..
5.690 ден.
без ДДВ: 4.822 ден.

Распродадено

Распродадено

Končar EGV 81.2 TI 80 lit. Бојлер Končar EGV 81.2 TI 80 lit. Бојлер
Класичен бојлер од 80 lit. Стандарден за секоја Бања Волумен – 80 lit. Монтирање на ѕид Тежина..
5.899 ден.
без ДДВ: 4.999 ден.
Iskra HL38RCT Мини шпорет Iskra HL38RCT Мини шпорет
Мини шпорет со електрични плочи Моќ 2000 W (голема плоча - 1000 W Ф187mm, мала плоча - 600 W Ф155..
5.899 ден.
без ДДВ: 4.999 ден.
ISKRA IC-3500D индукциска плоча ISKRA IC-3500D индукциска плоча
Јачина: 3500W (max) Напон: 220-240V~50/60Hz 10 јачини на работа (200W-2000W) Подеслива темп..
5.999 ден.
без ДДВ: 5.084 ден.
-12%
KONCAR Фрижидер H1A 48 112.BF KONCAR Фрижидер H1A 48 112.BF
Опис Фрижидер со една врата Бела боја Вкупна корисна запремина 110 л Енергетска класа: А..
6.560 ден.7.450 ден.
без ДДВ: 5.559 ден.
-23%
Fox TV 32DLE182 T2 Fox TV 32DLE182 T2
Дијагонала на екран - 32" Резолуција на екран - HD READY 1366x768    &..
6.900 ден.8.999 ден.
без ДДВ: 5.847 ден.
Gorenje WHC623E16X аспиратор Gorenje WHC623E16X аспиратор
Самостоен ѕиден кујнски аспиратор  Gorenje  Essential линија  У..
6.990 ден.
без ДДВ: 5.924 ден.

Распродадено

-13%

Распродадено

Ubit PG-135 OTTO Bluetooth Звучник
12” Trolley Speaker – Speaker unit : 12″ woofer*1 + Tweeter – RMS Power : 50W; – Battery : 12V/ 4..
6.990 ден.7.990 ден.
без ДДВ: 5.924 ден.

Распродадено

-13%

Распродадено

Ubit PG-151 UWE Bluetooth Звучник
12” Trolley Speaker – Speaker unit : 12″ woofer * 1 + Tweeter – RMS Power : 60W; – Battery : 12V/..
6.990 ден.7.990 ден.
без ДДВ: 5.924 ден.

Распродадено

Распродадено

Iskra HL48RCT Мини шпорет Iskra HL48RCT Мини шпорет
Мини шпорет со електрични плочи Моќ 2000 W (голема плоча - 1000 W Ф187mm, мала плоча - 600 W Ф155..
6.999 ден.
без ДДВ: 5.931 ден.
-16%
NEO 32-VB 220 HD LED TV Телевизор NEO 32-VB 220 HD LED TV Телевизор
NEO HD LED TVDISPLAY 32" (80CM) 16:9SCREEN RESOLUTIION - 1366x768 HD READY200 HZ CMPBRIGHTNESS LEVEL..
6.999 ден.8.299 ден.
без ДДВ: 5.931 ден.

Распродадено

Распродадено

YUCEL 4N LUX мини шпорет на плин YUCEL 4N LUX мини шпорет на плин
Комплетен плински мини шпорет 2 Тави Дупло Стакло Капак Рерна на плин Еуропоол ГАС Пип..
6.999 ден.
без ДДВ: 5.931 ден.
-8%
Favorit R-141 Фрижидер Favorit R-141 Фрижидер
- димензии В/Ш/Д: 82,1/48/50 cm - Волумен: бруто 91L / нето 88 L - ладилник/замрзнувач нето волуме..
7.399 ден.7.999 ден.
без ДДВ: 6.270 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS