Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

AEG BEB 351110M Вградна Рерна

19.492 ден.
22.999 ден.
Потребни наградни поени: 24000
  • Производител: AEG
  • Шифра:AEG BEB 351110M
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха

ВГРАДЛИВА РЕРНАKАПАЦИТЕТ 71лСИСТЕМ ЗА ТЕРМИЧКА ОБРАБОТКА:ВЕНТИЛАТОР + КРУЖЕН ГРЕJАЧPLUS STEAM ПРОГРАМ ЗА ГОТВЕЊЕ НА ПАРЕАHOT AIR -20% ПОБРЗО ЗАГРЕВАЊЕ НА РЕРНАТАДИМЕНЗИИ (ММ):594X595X567

Бесплатна достава до вашиот дом!

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција