Аспиратори

Аспиратори

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
NEO TH-632 W АСПИРАТОР
ВГРАДЛИВ АСПИРАТОР    ПРИНЦИП НА ИЗВЛЕКУВАЊЕ ШИРИНА - 60 СМ. ДВА МОТОРА..
2.499 ден.
без ДДВ: 2.118 ден.
Gorenje DU6115W аспиратор
Аспиратор за под елемент   Управување: Преклопник   Максим..
2.990 ден.
без ДДВ: 2.534 ден.
FAVORIT 1350 INOX АСПИРАТОР
ВГРАДЛИВ КУЈНСКИ АСПИРАТОР ШИРИНА: 60 CM ВИСИНА: 18 CM (4cm ВИДЛИВ ДЕЛ / 14cm ВНАТРЕШЕН ДЕЛ)..
3.599 ден.
без ДДВ: 3.050 ден.
Gorenje WHC623E16X аспиратор
Самостоен ѕиден кујнски аспиратор  Gorenje  Essential линија  У..
6.590 ден.
без ДДВ: 5.585 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2019. UKION SHOPS