Аудио

Аудио

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Gogen HBTM41WR Bluetooth Слушалки
Безжични Bluetooth слушалки, со одличен звук. Ергономични, удобни и флексибилни, со подесување за да..
949 ден.
без ДДВ: 804 ден.
Gogen Детско радио / МП3 плеер
Дали вашите деца ќе имаат омилени песни на ЦД или МП3? Во веселиот дизајн со Maxips Fikas имаме с..
3.199 ден.
без ДДВ: 2.711 ден.
Gogen Детско караоке
Толку многу функции на едно радио? Нов радио-плеер кој не може да се пропушти во која било детска..
3.499 ден.
без ДДВ: 2.965 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS