Бела техника и ТВ & аудио

Бела техника и ТВ & аудио

Филтер по бренд :
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Сигурносен вентил со црево ПЛИН Сигурносен вентил со црево ПЛИН
1 x  регулатор 1кг-30mbar 1 x  010mm црево 1,5m/20 bar 2 x  стеги- заегачи&nbs..
699 ден.
без ДДВ: 592 ден.

Распродадено

Распродадено

Iskra K-190 Плинско Iskra K-190 Плинско
Плински уред со боца Моќност 0,8 KW(бутан/пропан) Преносен и практичен За користење на отворено ..
799 ден.
без ДДВ: 677 ден.
Iskra OR-201 плинско решо Iskra OR-201 плинско решо
Вкупна топлинска снага: 3,5 kW Топлинска снага: 1,40kW / 2,10kW Големина на млазници: Ø 0,60 мм / ..
1.790 ден.
без ДДВ: 1.517 ден.
Iskra OR-301 Плинско решо Iskra OR-301 Плинско решо
  Вкупна излезна топлина: 4.45 kW Топлинска моќност: 0.95kW / 1.40kW / 2.10kW Голем..
1.990 ден.
без ДДВ: 1.686 ден.
Iskra EPP-34-A Електрична тава Iskra EPP-34-A Електрична тава
• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz • Моќност: 1500W • Термостат со макс. температура од 240 ° C • Копч..
1.999 ден.
без ДДВ: 1.694 ден.

Распродадено

Распродадено

Iskra EPP-40-42-7 Електрична тава Iskra EPP-40-42-7 Електрична тава
• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz • Моќност: 1500W • Термостат со макс. температура од 240 ° C • Конт..
1.999 ден.
без ДДВ: 1.694 ден.
Iskra OR-401 Плинско решо Iskra OR-401 Плинско решо
Вкупна топлинска снага: 5.85 kW топлинска снага: 0.95 kW / 1,40kW / 1,40kW / 2,10kW Големина ..
2.490 ден.
без ДДВ: 2.110 ден.
Iskra EPP-40-42-9 Електрична тава Iskra EPP-40-42-9 Електрична тава
• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz • Моќност: 1500W • Термостат со макс. температура од 240 ° C • Конт..
2.490 ден.
без ДДВ: 2.110 ден.
Iskra GR-810 Плинска скара Iskra GR-810 Плинска скара
Моќност: 2.55kW Дијаметарот на површина за печење: Ø 44 cm Отстранливa емајлиранa плотна со р..
2.999 ден.
без ДДВ: 2.542 ден.
ISKRA IC-2000Q индукциска плоча ISKRA IC-2000Q индукциска плоча
Јачина: 2000W (max) Напон: 220-240V~50/60Hz 10 јачини на работа (200W-2000W) Подеслива темп..
3.299 ден.
без ДДВ: 2.796 ден.
ISKRA IC-2000S индукциска плоча ISKRA IC-2000S индукциска плоча
Јачина: 2000W (max) Напон: 220-240V~50/60Hz 10 јачини на работа (200W-2000W) Подеслива темп..
3.490 ден.
без ДДВ: 2.958 ден.
Конвекционен ростер ISKRA KP-618 Конвекционен ростер ISKRA KP-618
  Напон: 220-240V~50/60Hz Моќност: 1200W-1400W (max) Подесување тајмер (од 1 мин. до 60 ми..
3.499 ден.
без ДДВ: 2.965 ден.

Распродадено

Распродадено

Iskra HM-10 мултифункционален готвач Iskra HM-10 мултифункционален готвач
Iskra HM-10 повеќенаменски готвач Моќност: 1000-1200W напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz капаците..
3.999 ден.
без ДДВ: 3.389 ден.
-17%
Iskra HP-MT01 мултифунционален пекач Iskra HP-MT01 мултифунционален пекач
  Искра HP-MT01 Мултифункционален пекач Iskra HP-MT01 е исклучително корисна алатка која..
3.999 ден.4.799 ден.
без ДДВ: 3.389 ден.
Конвекционен ростер ISKRA KP-628 Конвекционен ростер ISKRA KP-628
• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz • моќност: 1200W-1400W (макс) • Копче за време (1 мин до 60 мин) • ..
3.999 ден.
без ДДВ: 3.389 ден.
KAPPA Мини шпорет KP 5005 KAPPA Мини шпорет KP 5005
Карактеристики: Боја: црна Капацитет 40 литри Термостат за температура од 0-320°С Вклуче..
4.740 ден.
без ДДВ: 4.017 ден.
-11%
HP LASERJET PRO M15W принтер
FUNCTIONS PRINT PRINTER PAGE YIELDDECLARED YIELD VALUE IN ACCORDANCE WITH ISO/IEC 19752 AND CONTINUO..
4.899 ден.5.499 ден.
без ДДВ: 4.152 ден.
AS ROYAL 42 Плинска греалка AS ROYAL 42 Плинска греалка
Плинска Греалка Ас Ројал Модел: RS 42 Вати: 3 x 1400 = 4200 Електронски Упалјач 385x440x..
4.999 ден.
без ДДВ: 4.236 ден.
Iskra HL38RCT Мини шпорет Iskra HL38RCT Мини шпорет
Мини шпорет со електрични плочи Моќ 2000 W (голема плоча - 1000 W Ф187mm, мала плоча - 600 W Ф155..
5.990 ден.
без ДДВ: 5.076 ден.
ISKRA IC-3500D индукциска плоча ISKRA IC-3500D индукциска плоча
Јачина: 3500W (max) Напон: 220-240V~50/60Hz 10 јачини на работа (200W-2000W) Подеслива темп..
5.999 ден.
без ДДВ: 5.084 ден.
-18%
MBS мини шпорет W MBS мини шпорет W
Карактеристики: димензии на шпоретот 315х570х350 mm  димензии на рерната 205х367х325 mm..
6.990 ден.8.490 ден.
без ДДВ: 5.924 ден.

Распродадено

Распродадено

Iskra HL48RCT Мини шпорет Iskra HL48RCT Мини шпорет
Мини шпорет со електрични плочи Моќ 2000 W (голема плоча - 1000 W Ф187mm, мала плоча - 600 W Ф155..
6.999 ден.
без ДДВ: 5.931 ден.
KONCAR Фрижидер H1A 48 112.BF KONCAR Фрижидер H1A 48 112.BF
Опис Фрижидер со една врата Бела боја Вкупна корисна запремина 110 л Енергетска класа: А..
7.450 ден.
без ДДВ: 6.314 ден.
VOX КЅ 1200 Фрижидер VOX КЅ 1200 Фрижидер
СПЕЦИФИКАЦИЈА Карактеристика Вредност Категорија ..
7.600 ден.
без ДДВ: 6.441 ден.
-11%
Dynamic MaxPuls 8258 плински тајфун 30kW Dynamic MaxPuls 8258 плински тајфун 30kW
Приклучен Напон: Гас  Вкупна сила 30032W Сила на грејач 30000W Потрошувачка: 2,18кг/ ч..
7.999 ден.8.999 ден.
без ДДВ: 6.779 ден.
Favorit R-141 Фрижидер Favorit R-141 Фрижидер
- димензии В/Ш/Д: 82,1/48/50 cm - Волумен: бруто 91L / нето 88 L - ладилник/замрзнувач нето волуме..
7.999 ден.
без ДДВ: 6.779 ден.
VOX КЅ 1100F Фрижидер VOX КЅ 1100F Фрижидер
АНТИБАКТЕРИСКА ЗАШТИТА     ВНАТРЕШНО ЛЕД ОСВЕТЛУВАЊЕ СПЕ..
8.299 ден.
без ДДВ: 7.033 ден.
VOX КЅ 1200F Фрижидер VOX КЅ 1200F Фрижидер
АНТИБАКТЕРИСКА ЗАШТИТА ТИВОК ВНАТРЕШНО ЛЕД ОСВЕТЛУВАЊЕ  СПЕЦИФ..
8.299 ден.
без ДДВ: 7.033 ден.
-9%
Dynamic MaxPuls 8997 плински тајфун 50kW Dynamic MaxPuls 8997 плински тајфун 50kW
Приклучен Напон: Гас  Вкупна сила 50032W Сила на грејач 50000W Потрошувачка: 3,1кг / ч..
8.999 ден.9.890 ден.
без ДДВ: 7.626 ден.
Electrolux EHF-3920BOK Вградна плотна Electrolux EHF-3920BOK Вградна плотна
Вградна плотна со модерен дизајн, високи преформанси, и квалитет. Целосно направена од стакло керам..
8.999 ден.
без ДДВ: 7.626 ден.
Dynamic MaxPuls 5894 плинскa греалка печурка Dynamic MaxPuls 5894 плинскa греалка печурка
Опис на производот: Гас печурка (Грејач патио) е гас грејач наменет за надворешна употреба. ..
9.690 ден.
без ДДВ: 8.212 ден.
-5%
FAVORIT EC-640 WWFT електричен шпорет FAVORIT EC-640 WWFT електричен шпорет
- димензии: V / W / D 85cm / 60cm / 60cm - димензиите на внатрешноста на рерната: V / W / D 35.2cm ..
10.499 ден.10.999 ден.
без ДДВ: 8.897 ден.
-4%
Favorit RF-263 Комбиниран фрижидер Favorit RF-263 Комбиниран фрижидер
Димензии В/Ш/Д: 144/54/57 cm бруто/нето волумен: 216/213 L ладилник/замрзнувач нето волумен: 171/4..
10.999 ден.11.499 ден.
без ДДВ: 9.321 ден.
-12%
VOX KG 2500 F комбиниран фрижидер VOX KG 2500 F комбиниран фрижидер
Карактеристики       Тип Комбин..
10.999 ден.12.500 ден.
без ДДВ: 9.321 ден.

Распродадено

-12%

Распродадено

KONCAR Електричен шпорет SE 6040F.BL5 KONCAR Електричен шпорет SE 6040F.BL5
  Боја: бела Енергетска класа: A Без вентилатор 3 функции 1 плех Димензии (Ш x ..
11.960 ден.13.590 ден.
без ДДВ: 10.136 ден.
-14%
RG LUX C6340G Inox плински шпорет RG LUX C6340G Inox плински шпорет
Каркатеристики на производот: Целосен шпорет на плин Фурна на  плин + 4 решоа на плин ..
11.990 ден.13.999 ден.
без ДДВ: 10.161 ден.
-8%
Electrolux EHF-6240XXK Вградна плотна Electrolux EHF-6240XXK Вградна плотна
Вградна плотна со модерен дизајн, високи преформанси, и квалитет. Целосно направена од стакло керам..
11.999 ден.12.999 ден.
без ДДВ: 10.169 ден.
-14%
Electrolux EHF-6241 FOK Вградна плотна Electrolux EHF-6241 FOK Вградна плотна
Вградна плотна со модерен дизајн, високи преформанси, и квалитет. Целосно направена од стакло керам..
11.999 ден.13.999 ден.
без ДДВ: 10.169 ден.
-13%
Favorit MS-3000 Машина за миење садови Favorit MS-3000 Машина за миење садови
Димензии: В/Ш/Д 85/45/60 максимален капацитет: 10 сета садови 4 програми енергетска класа: А кла..
11.999 ден.13.799 ден.
без ДДВ: 10.169 ден.
VOX EBC 411 DB Вградена Плоча VOX EBC 411 DB Вградена Плоча
СПЕЦИФИКАЦИ Карактеристика Вредност Ка..
11.999 ден.
без ДДВ: 10.169 ден.
-8%
Whirlpool AKT-809 NE / AKT-8090 NE Вградна плотна Whirlpool AKT-809 NE / AKT-8090 NE Вградна плотна
Вградна плотна со модерен дизајн, високи преформанси, и квалитет. Целосно направена од стакло керам..
11.999 ден.12.999 ден.
без ДДВ: 10.169 ден.
-14%
VOX KG 2500 F Silver комбиниран фрижидер VOX KG 2500 F Silver комбиниран фрижидер
Карактеристики       Тип Комбин..
11.999 ден.13.999 ден.
без ДДВ: 10.169 ден.
-4%
VOX WM1051 Машина за перење алишта VOX WM1051 Машина за перење алишта
СПЕЦИФИКАЦИЈА Карактеристика Вредност Категорија Маши..
11.999 ден.12.499 ден.
без ДДВ: 10.169 ден.
KONCAR Комбиниран фрижидер HL1A 54 262.SF силвер KONCAR Комбиниран фрижидер HL1A 54 262.SF силвер
Опис Комбиниран фрижидер Боја Силвер Вкупна корисна запремина 230 л Разладувачки дел: 18..
12.260 ден.
без ДДВ: 10.390 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS