Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

BEKO FSS 56000W шпорет

11.499 ден.
12.499 ден.
Потребни наградни поени: 11600
  • Производител: BEKO
  • Шифра:FSS 56000W
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха
  • Eнергетска класа:A
  • Капацитет на рерната:60L
  • 4 рингли4 функции на рерната
  • Механички контроли
  • Димензии:84х50х60cm

5 години гаранција

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ДО ВАШИОТ ДОМ

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција