Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

BEKO RCSA 330 K20 PT Комбиниран фрижидер

19.499 ден.
19.999 ден.
Потребни наградни поени: 19000
  • Производител: BEKO
  • Шифра:NPT84060430
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха

 • Комбиниран фрижидер 
 • Автоматско одмрзнување 
 • Енергетска класа:A+ 
 • Нето капацитет:295L 
 • Капацитет на фрижидерот:205L 
 • Капацитет на замрзнувачот:90L 
 • Автономна работа:18h 
 • Капацитет на замрзнување:5kg/24h 
 • Потрошувачка на енергија годишно:267kWh 
 • Ниво на бучава:42dB 
 • Димензии:185x60x60cm

Гарација 5 години

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција