Бојлери (проточни и обични)

Бојлери (проточни и обични)

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Muhler FWH-3005T електрична славина ( бојлер )
Брзо загревање и заштеда на енергија Загревање на водата во неколку секунди за добивање 30-60 *С ..
2.499 ден.
без ДДВ: 2.118 ден.
Muhler FWH-3010T електрична славина ( бојлер )
Електрични проточен бојлер со моментално загревање на водата,  Брзо загревање и заштеда на ене..
2.499 ден.
без ДДВ: 2.118 ден.
Muhler FWH-3000W Електрична славина ( бојлер )  за на ѕид
Електрична чешма со моментално загревање на водата - Брзо загревање и заштеда на енергија - Загрев..
2.599 ден.
без ДДВ: 2.203 ден.
Fabbygo Бојлер 10л ВМ
Бојлер 10 литри Високо Монтажен Моќност: 2 kW Пластичен казан Светлосна Сигнализација(on/o..
2.690 ден.
без ДДВ: 2.280 ден.
Fabbygo Бојлер 10л НМ
Бојлер 10 литри Ниско Монтажен Моќност: 2 kW Пластичен казан Светлосна Сигнализација(on/of..
2.690 ден.
без ДДВ: 2.280 ден.
Dinamo Hit 10 lit. NM Бојлер
Класичен бојлер од 10 lit. Стандарден, за секоја кујна или купатило Нискомонтажен Волумен – 10 ..
2.699 ден.
без ДДВ: 2.287 ден.
Dinamo Hit 10 lit. VM Бојлер
Класичен бојлер од 10 lit. Стандарден, за секоја кујна или купатило Волумен – 10 lit. Работен п..
2.699 ден.
без ДДВ: 2.287 ден.
-9%
Leov бојлер 10л високомонтажен
Leov Boljer 10 литри (високомонтажен)   Модел: AD 10Н   Волумен: 10L Kазан:..
2.699 ден.2.950 ден.
без ДДВ: 2.287 ден.
-9%
Leov бојлер 10л нискомонтажен
Leov Boljer 10 литри (нискомонтажен)   Модел: AD 10Н   Волумен: 10L Kазан: ..
2.699 ден.2.950 ден.
без ДДВ: 2.287 ден.
Muhler FWH-3030T електрична славина ( бојлер ) со LED дисплеј
Брзо загревање и заштеда на енергија Загревање на водата во неколку секунди за добивање 30-60 *С ..
2.699 ден.
без ДДВ: 2.287 ден.
Muhler FWH-3050W електрична славина ( бојлер ) со LED дисплеј
Брзо загревање и заштеда на енергија Загревање на водата во неколку секунди за добивање 30-60 *С ..
2.699 ден.
без ДДВ: 2.287 ден.
-25%
Muhler FWH-3008FT електрична славина ( бојлер ) гиблива
Електрична чешма со моментално загревање на водата - Брзо загревање и заштеда на енергија - Загрев..
2.999 ден.3.999 ден.
без ДДВ: 2.542 ден.
Muhler FWH-3055FT електрична славина ( бојлер ) гиблива
Брзо загревање и заштеда на енергија Загревање на водата во неколку секунди за добивање 30-60 *С ..
3.199 ден.
без ДДВ: 2.711 ден.
Gorenje TEG 100 N
Технички карактеристики Деклариран профил за употреба: XXS Енергетска класа: А Ен..
3.290 ден.
без ДДВ: 2.788 ден.
Gorenje TEG 100 v
Технички карактеристики Деклариран профил за употреба: XXS Енергетска класа: А Ен..
3.290 ден.
без ДДВ: 2.788 ден.
Muhler FWH-3007FT Електрична славина ( бојлер ) гиблива
Електрична чешма со моментално загревање на водата - Брзо загревање и заштеда на енергија - Загрев..
3.699 ден.
без ДДВ: 3.135 ден.
Muhler FWH-3009FT Електрична славина ( бојлер ) гиблива за на ѕид
Електрична чешма со моментално загревање на водата - Брзо загревање и заштеда на енергија - Загрев..
3.899 ден.
без ДДВ: 3.304 ден.
Muhler FWH-3053FW Електрична славина ( бојлер ) гиблива за на ѕид
Електрична чешма со моментално загревање на водата - Брзо загревање и заштеда на енергија - Загрев..
3.899 ден.
без ДДВ: 3.304 ден.
Fabbygo Бојлер 50л
Бојлер 50 литри Моќност: 2 kW Емајлиран казан Термометар Индикатор Автоматско регулира..
4.290 ден.
без ДДВ: 3.636 ден.
Dinamo Hit 50 lit. Бојлер
Класичен бојлер од 10 lit. Стандарден за секоја Бања Волумен – 50 lit. Работен притисок – 0 (MP..
4.498 ден.
без ДДВ: 3.812 ден.
Fabbygo Бојлер 80л
Бојлер 80 литри Моќност: 2 kW Емајлиран казан Термометар Индикатор Автоматско регулира..
4.590 ден.
без ДДВ: 3.890 ден.
-10%
Leov бојлер 80л AD80V
Модел: AD 80 V Волумен: 80L Kазан: челичен лим-емајлиран Монтажа: Вертикална Греач: 1,5 k..
4.699 ден.5.200 ден.
без ДДВ: 3.982 ден.
Leov бојлер 50л  AD50V
Модел: AD 50 V Волумен: 50L Kазан: челичен лим-емајлиран Монтажа: Вертикална Греач: 1,5 k..
4.800 ден.
без ДДВ: 4.068 ден.
Dinamo Hit 80 lit. Бојлер
Класичен бојлер од 10 lit. Стандарден за секоја Бања Волумен – 80 lit. Работен притисок – 0,6 (..
4.998 ден.
без ДДВ: 4.236 ден.
Končar EGV 50.2 TI 50 lit. Бојлер
Класичен бојлер од 50 lit. Стандарден за секоја Бања Волумен – 50 lit. Монтирање на ѕид Тежина..
5.499 ден.
без ДДВ: 4.660 ден.
Končar EGV 81.2 TI 80 lit. Бојлер
Класичен бојлер од 80 lit. Стандарден за секоја Бања Волумен – 80 lit. Монтирање на ѕид Тежина..
5.899 ден.
без ДДВ: 4.999 ден.
-10%
Gorenje TGR50XNGU 50l бојлер
Технички карактеристики Волумен: 47,5 l  Начин на монтажа: Вертикално на ѕид  Ди..
9.490 ден.10.490 ден.
без ДДВ: 8.042 ден.
-17%
Gorenje TGR80XNGU бојлер
Технички карактеристики Волумен: 76,1 l  Начин на монтажа: Вертикално на ѕид  Де..
9.990 ден.11.990 ден.
без ДДВ: 8.466 ден.
-6%
AEG Проточен бојлер DDLT 18 Pin Control
“Pin control”функцијата ја ограничува проточната количина на водата ги компензира колебањата и об..
11.980 ден.12.750 ден.
без ДДВ: 10.153 ден.
-6%
AEG Проточен бојлер DDLT 21 Pin Control
Pin control”функцијата ја ограничува проточната количина на водата ги компензира колебањата и обе..
12.340 ден.13.130 ден.
без ДДВ: 10.458 ден.
-6%
AEG Проточен бојлер DDLT 24 Pin Control
“Pin control”функцијата ја ограничува проточната количина на водата ги компензира колебањата и об..
13.440 ден.14.300 ден.
без ДДВ: 11.390 ден.
Vaillant  VED 18 проточен болјер  ( ел. склопка )
Проточен болјер Vaillant 18kw  Проточен бојлер за припрема на топла вода Стандардниот мод..
14.999 ден.
без ДДВ: 12.711 ден.
Vaillant  VED 21 проточен болјер  ( ел. склопка )
Проточен болјер Vaillant 21kw  Проточен бојлер за припрема на топла вода Стандардниот мод..
15.280 ден.
без ДДВ: 12.949 ден.
Vaillant  VED 24 проточен болјер  ( ел. склопка )
Проточен болјер Vaillant 24kw  Проточен бојлер за припрема на топла вода Стандардниот мод..
15.999 ден.
без ДДВ: 13.558 ден.
-6%
STIEBEL ELTRON Проточен бојлер PEY18/21/24
Електронско управување за целосно константна температура Елегантен дизајн – само 93 mm тенок ..
16.350 ден.17.400 ден.
без ДДВ: 13.856 ден.
-6%
STIEBEL ELTRON Проточен бојлер PEO18/21/24
Електронски проточен бојлер со висок температурен комфорт на топла вода Подесувачка јачина во е..
20.350 ден.21.650 ден.
без ДДВ: 17.246 ден.
-6%
STIEBEL ELTRON Проточен бојлер PER 18/21/24
Потполно електронски управуван уред Kомфорт при обезбедување на топла вода со секогаш иста темп..
24.870 ден.26.460 ден.
без ДДВ: 21.076 ден.
Vaillant  VED 24 проточен болјер EXLUSIVE
Проточен бојлер за припрема на топла вода Проточниот бојлер за припрема на топла вода VED E exclu..
31.799 ден.
без ДДВ: 26.948 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS