Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Electrolux EHF-6241 FOK Вградна плотна

11.999 ден.
13.999 ден.
Потребни наградни поени: 11500
  • Производител: Electrolux
  • Шифра:THMR-Cd-9121335
  • Наградни поени:80
  • Достапност:На залиха


Вградна плотна со модерен дизајн, високи преформанси, и квалитет.
Целосно направена од стакло керамика, со 4 индукциски зони (1 со проширување на грејна површина)
и 4 посебни, дигитални контроли за јачина.
Има сензор за автоматско исклучување (кога зоната е празна), и индикатор кој предупредува за топлина.
Има "Child lock" заштита, и "Auto-off" опција.

Во црна боја со минималистички изглед на обележјата на зоните, совршено се вклопува во секоја кујна.

Материјал - стакло-керамика
6000 W вкупна јачина

Зони за готвење - 4 индукциски (1 со проширување)
Auto-off функција

Child lock
Автоматско вклучување на сензор
Индикатор за топлина
Дигитални контроли
Дизајн без рамка
60 x 60 cm ширина и должина

2 години гаранција

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција