Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Electrolux EJ-2801AOX Комбиниран фрижидер

17.799 ден.
21.999 ден.
Потребни наградни поени: 16500
  • Производител: Electrolux
  • Шифра:THMR-Cd-9119947
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха

Енергетска класа: A+
Димензии (ШxВxД): 55 × 159 × 60 cm
Отвoрање на врата: Лево/десно отворање на врата
Боја: Сива
Климатска класа: ST, N
1 компресор
Вкупен капацитет: 280 lit
Волумен на разладниот дел: 225 Lit.
Волумен на замрзнувачкиот дел: 55 lit.
Капацитет на замрзнување: 5 kg/24h
Издржливост при прекин на електрична енергија: 15 h 
Зона за чување свежина на овошје и зеленчук
Механичко управување
ЛЕД осветлување
3 стаклени полици
Флексибилен сад за јајца
1 сад за лед
Потрошувачка на енергија kWh/24h: 0,65 kWh
Бучност: 40 dB(A)
2 години гаранција
 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција