Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Electrolux ESL-4201 LO Машина за миење садови

20.499 ден.
21.999 ден.
Потребни наградни поени: 18500
  • Производител: Electrolux
  • Шифра:THMR-Cd-9152728
  • Наградни поени:130
  • Достапност:На залиха

Штедлива машина за миење садови.
Ефикасно, чисто, лесно и едноставно!
Капацитет - 9 комплета
Енергетска класа - А
5 програми, 3 температури
Тајмер за одложен старт
Ниво на бучавост - 51 db
Потрошувачка на вода - 13 lit. во еден циклус
Димензии (В/Ш/Д) 81.8 x 44.6 x 55 cm
2 години гаранција

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција