Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

FAVORIT EC-640 WWFT електричен шпорет

10.499 ден.
10.999 ден.
Потребни наградни поени: 11000
  • Производител: Favorit
  • Шифра:THMR-Cd-9141031
  • Наградни поени:110
  • Достапност:На залиха

- димензии: V / W / D 85cm / 60cm / 60cm
- димензиите на внатрешноста на рерната: V / W / D 35.2cm / 45cm / 41.3cm
- капакот на шпоретот
- табла со 4 готвени прстени (1x145mm, 1x145mm express, 1x180mm, 1x180mm express)
- 3D бел панел
- волумен на рерната: 65 lt.
- контролен панел со 6 спојки
- 6 позиции на контролните прекинувачи
- 2 длабоки печки за рерната
- скара во рерната
- светло во рерната
- фиока POP IN / OUT
- заштита за деца
- енергетска класа: Б.
- Долен грејач: 1100 W
- горниот грејач: 1200 W
- брз грејач: 2000 W
- скара - 2000W
- боја шпорет: бела
- боја на стаклото на вратата на рерната: бела

Бесплатна достава

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција