Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

FAVORIT Машина за перење MP 7102

12.999 ден.
15.899 ден.
Потребни наградни поени: 14000
  • Производител: Favorit
  • Шифра:MP 7102
  • Наградни поени:140
  • Достапност:На залиха

Опис

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

КАПАЦИТЕТ: 7 KG

1000 ВРТЕЖИ НА ЦЕНТРИФУГА

ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: A++

ВОЛУМЕН НА БАРАБАН: 49 LT

15 ПРОГРАМИ

ЕЛЕКТРОНСКИ ПРОГРАМАТОР

ЕКО СИСТЕМ ЗА ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА

ЗАШТИТА ПРОТИВ ПРОТЕКУВАЊЕ

СИСТЕМ ЗА ДЕТЕКТИРАЊЕ ГРЕШКА

ЗАКЛУЧУВАЊЕ ЗА ДЕЦА

ПОТРОШУВАЧКА НА ЕЛ.ЕНЕРГИЈА: 222 KWH

ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА: 10337 L

НИВО НА БУЧАВА ПРИ ПЕРЕЊЕ: 58 DB

НИВО НА БУЧАВА ПРИ ВРТЕЊЕ: 76 DB

БРЗА ПРОГРАМА: 15 МИНУТИ НА 30 C

ОДЛОЖЕН СТАРТ

РЕГУЛАЦИЈА НА ВРТЕЖИ

ДИМЕНЗИИ:( В Х Ш Х Д ) 84,5/59,7/52,7 CM

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција