Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Favorit MS-3000 Машина за миење садови

11.999 ден.
13.799 ден.
Потребни наградни поени: 11500
  • Производител: Electrolux
  • Шифра:THMR-Cd-9141060
  • Наградни поени:110
  • Достапност:На залиха

Достапни опции

Димензии: В/Ш/Д 85/45/60
максимален капацитет: 10 сета садови
4 програми
енергетска класа: А
класа на сушење: B
еден циклус: 3,8 л до 17,6 л вода соодветно на програмата
траење на програма (стандарден циклус): 160 мин
енергетска потрошувачка: 0,93 KWh
заштита од поплава
прилагодувачка кошара
боја: бела/сребрена
On/Off копче
рачка на вратата
start/pause копче
копче на вртење за селектирање на програмите
индикатори за функцијата миење/сушење
индикатор за недостиг на сол
индикатор за недостиг на средство за плакнење
5 години гаранција

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција