Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Favorit MS-5000 Машина за миење садови

12.999 ден.
13.999 ден.
Потребни наградни поени: 12000
  • Производител: Favorit
  • Шифра:THMR-Cd-9141062
  • Наградни поени:120
  • Достапност:На залиха

Достапни опции

Димензии: В/Ш/Д 85/60/60
максимален капацитет: 12 сета садови
4 програми
енергетска класа: А++
класа на сушење: А
еден циклус:12,4 л до 17,2 л вода соодветно на програмата
траење на програма (стандарден циклус): 155 мин
енергетска потрошувачка: 0,95 KWh
заштита од поплава
прилагодувачка кошара
боја: бела/сребрена
On/Off копче
рачка на вратата
start/pause копче
копче на вртење за селектирање на програмите
индикатори за текот на работата на програмата
5 години гаранција

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција