Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

FAVORIT R-1001N Фрижидер

8.999 ден.
10.499 ден.
Потребни наградни поени: 8000
  • Производител: Favorit
  • Шифра:29388525
  • Наградни поени:70
  • Достапност:На залиха

ФРИЖИДЕРКАПАЦИТЕТ 88 L.ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ -НИВО НА БУЧАВОСТ 43 DB.ДИМЕНЗИИ (В/Ш/Д) 83X49X52 CM.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција