Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Favorit RF-263 Комбиниран фрижидер

10.999 ден.
11.499 ден.
Потребни наградни поени: 9000
  • Производител: Favorit
  • Шифра:THMR-Cd-9151909
  • Наградни поени:70
  • Достапност:На залиха

Димензии В/Ш/Д: 144/54/57 cm
бруто/нето волумен: 216/213 L
ладилник/замрзнувач нето волумен: 171/42 L
Енергетска класа: А+
Гас: R600
боја: бела/сребрена
изменливи врати
регулирачки ногарки
прилагодувачки стаклени полици
ниво на бучавост: 41 dB
5 години гаранција

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција