Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Electrolux EJ-2801AOW2 Комбиниран фрижидер

15.799 ден.
20.499 ден.
Потребни наградни поени: 18000
  • Производител: Electrolux
  • Шифра:THMR-Cd-9136576
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха

Енергетска класа: A+
Димензии (ШxВxД): 54 × 159 × 60 cm
Отвoрање на врата: Лево/десно отворање на врата
Боја: Бела боја
Климатска класа: ST, N
1 компресор
Вкупен капацитет: 265 lit
Волумен на разладниот дел: 215 Lit.
Волумен на замрзнувачкиот дел: 50 lit.
Капацитет на замрзнување: 4 kg/24h
Издржливост при прекин на електрична енергија: 15 h
Механичко управување
ЛЕД осветлување
3 стаклени полици
Флексибилен сад за јајца
1 сад за лед
Потрошувачка на енергија kWh/24h: 0,59 kWh
Бучност: 40 dB(A)
2 години гаранција
 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција