Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Hotpoint Ariston ENTMH-19221 FW Комбиниран фрижидер

25.999 ден.
29.998 ден.
Потребни наградни поени: 27000
  • Производител: Ariston
  • Шифра:THMR-Cd-9130255
  • Наградни поени:170
  • Достапност:На залиха

Комбиниран фрижидер, со високи преформанси и ефикасност

Автоматско одмрзнување
LED осветлување
Стаклени полици
Проѕирни фиоки
Држач за шишиња
Врата која може да се постави лево и лево и десно

Ефикасност – А+
Годишна потрошувачка – 349 kwh
Климатска класа – ST-T
Бучавост – 46 db
Капацитет – 378 lit.
Капацитет на ладилникот – 316 lit.
Капацитет на замрзнувачот – 96 lit.
Димензии (В/Ш/Д) – 190 x 70 x 71 cm
3 години гаранција

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција