LED TV и држачи за ТV

LED TV и држачи за ТV

ЛЕД телевиозори и секаков вид на држачи 

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
SBOX PLB-114M Држач за ТВ 23"-55" до 60кг SBOX PLB-114M Држач за ТВ 23"-55" до 60кг
Зиден држач за ТВ ЛЦД/плазма Големина на екран: 23"-55" макс. Тежина : 60 кг макс. Растојан..
899 ден.
без ДДВ: 762 ден.
-23%
Iskra внатрешна TV антена G-2235-06 Iskra внатрешна TV антена G-2235-06
Канали (фреквенција): FM & VHF Ch. 2-12 (47-230 MHz); UHF Ch. 21-69 (470-862 MHz)  Број на..
999 ден.1.290 ден.
без ДДВ: 847 ден.
-23%
Iskra внатрешна TV антена G-2235-07 Iskra внатрешна TV антена G-2235-07
Оваа антена овозможува ротација на централната единица за прием Канали (фреквенции): FM & VHF ..
999 ден.1.290 ден.
без ДДВ: 847 ден.
-22%
NEO 32-VB 220 HD LED TV Телевизор NEO 32-VB 220 HD LED TV Телевизор
NEO HD LED TVDISPLAY 32" (80CM) 16:9SCREEN RESOLUTIION - 1366x768 HD READY200 HZ CMPBRIGHTNESS LEVEL..
6.499 ден.8.299 ден.
без ДДВ: 5.508 ден.
-23%
Fox TV 32DLE182 T2 Fox TV 32DLE182 T2
Дијагонала на екран - 32" Резолуција на екран - HD READY 1366x768    &..
6.900 ден.8.999 ден.
без ДДВ: 5.847 ден.
-11%
HD LED TV SCHNEIDER 32SL55, 32"(81cm), Android TV, WiFi HD LED TV SCHNEIDER 32SL55, 32"(81cm), Android TV, WiFi
32"(81cm) HD Ready LED TV SCHNEIDER Резолуција: 1280 x 720 Android TV HDMI,2xUSB 2.0 DVBT..
7.999 ден.8.999 ден.
без ДДВ: 6.779 ден.
-24%
PHILIPS 32PHS4203/12 LED Телевизор PHILIPS 32PHS4203/12 LED Телевизор
SCREEN SIZE: 81.3CM (32 ")HD TYPE: HDSCREEN RESOLUTION: 1366 X 768 PIXELSDISPLAY TECHNOLOGY: LEDSHAP..
8.999 ден.11.799 ден.
без ДДВ: 7.626 ден.
-11%
PHILIPS 24PHS4031/12 LED ТЕЛЕВИЗОР PHILIPS 24PHS4031/12 LED ТЕЛЕВИЗОР
24" (60 CM.) LED ТЕЛЕВИЗОРHD РЕЗОЛУЦИЈА - 1366X768200 PICTURE PERFORMANCE INDEXТЈУНЕР DVB-T/T2/T2-HD..
9.499 ден.10.699 ден.
без ДДВ: 8.050 ден.
-17%
PHILIPS 43PFS5503/12 Телевизор PHILIPS 43PFS5503/12 Телевизор
ДИСПЛЕЈ FULL HD LEDДИМЕНЗИИ НА ЕКРАН 43 “/ 108 СМРЕЗОЛУЦИЈА 1920 X 1080 ПИКСЕЛИНАПРЕДНИ ФУНКЦИИ НА С..
14.999 ден.17.999 ден.
без ДДВ: 12.711 ден.
-17%
PHILIPS 43PFS5803/12 SMART LED TV PHILIPS 43PFS5803/12 SMART LED TV
ДИСПЛЕЈ - FULL HD LEDДИМЕНЗИИ НА ЕКРАН - 43 “/ 108 СМРЕЗОЛУЦИЈА - 1920 X 1080 ПИКСЕЛИНАПРЕДНИ ФУНКЦИ..
17.199 ден.20.599 ден.
без ДДВ: 14.575 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2020. UKION SHOPS