Акција
-25%
Blueair PURE 221PAC Прочистувач за воздух
16.719 ден.22.149 ден.
16.719 ден.22.149 ден.
-14%
DAEWOO RC-360R правосмукалка
2.499 ден.2.890 ден.
2.499 ден.2.890 ден.
-12%
Electrolux EMS-20107 OX Вградна микробранова печка
14.999 ден.16.999 ден.
14.999 ден.16.999 ден.
-8%
AUX HD 1578 диспанзер за вода
7.790 ден.8.500 ден.
7.790 ден.8.500 ден.
-15%
BEKO WMY 81033 PTLMB3 Машина за перење алишта
16.199 ден.18.999 ден.
16.199 ден.18.999 ден.
-26%
ELECTROLUX EOC-6631AOX Вградна Рерна
30.999 ден.41.999 ден.
30.999 ден.41.999 ден.
-22%
Favorit RF-263 Комбиниран фрижидер
8.999 ден.11.499 ден.
8.999 ден.11.499 ден.
-18%
Gorenje BM900AL aпарат за печење леб
5.699 ден.6.950 ден.
5.699 ден.6.950 ден.
-4%
Frozzini KFR-35GW/A Климатизер инвертер
24.999 ден.25.999 ден.
24.999 ден.25.999 ден.
-23%
Electrolux EJ-2801AOX Комбиниран фрижидер
16.999 ден.21.999 ден.
16.999 ден.21.999 ден.
-13%
BEKO FSE 66000 GS шпорет
12.999 ден.14.999 ден.
12.999 ден.14.999 ден.
PHILIPS 43PFS5803/12 SMART LED TV
  • PHILIPS 43PFS5803/12 SMART LED TV
  • PHILIPS 43PFS5803/12 SMART LED TV
  • PHILIPS 43PFS5803/12 SMART LED TV

PHILIPS 43PFS5803/12 SMART LED TV

18.999 ден.20.599 ден.
без ДДВ: 16.101 ден. Потребни наградни поени: 24000
Производител: Philips
Шифра на производ: THMR-Cd-739898
Наградни поени: 160
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

ДИСПЛЕЈ - FULL HD LEDДИМЕНЗИИ НА ЕКРАН - 43 “/ 108 СМРЕЗОЛУЦИЈА - 1920 X 1080 ПИКСЕЛИНАПРЕДНИ ФУНКЦИИ НА СЛИКАТА - PIXEL PLUS HDИЗЛЕЗНА МОЌНОСТ НА ЗВУКОТ (RMS) - 16 WФОРМАТИ НА ВИДЕО РЕПРОДУКЦИЈА • ДАТОТЕКИ: AVI, MKV • H264 / MPEG-4 AVC • MPEG-1 • MPEG-2 • MPEG-4 • WMV9 / VC1 • HEVC (H.265) • VP9ПОВРЗУВАЊЕ: HDMI 2, USB ПОРТИ 2ЗАЕДНИЧКИ ИНТЕРФЕЈС ПЛУС (CI +) , ДИГИТАЛЕН АУДИО ИЗЛЕЗ (ОПТИЧКИ) АНТЕНА IEC75,
ETHERNET-LAN RJ-45, САТЕЛИТСКА ВРСКА, ИЗЛЕЗ ЗА СЛУШАЛКИ, EASYLINK (HDMI-CEC)ДИГИТАЛНИ РЕСИВЕРИ: DVB-T / T2 / T2-HD / C / S / S2ДИМЕНЗИИ (Ш Х В Х Д) - 731,8 Х 435,3 Х 77,3 ММГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА - 36 KW/HЕНЕРГЕТСКА КЛАСА - A +

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2019. UKION SHOPS