Акција
-6%
BEKO FSE 64320 DS шпорет
16.999 ден.17.999 ден.
16.999 ден.17.999 ден.
-10%
AUX 12000 bty климатизер 3.5kW
16.490 ден.18.250 ден.
16.490 ден.18.250 ден.
-10%
Favorit 18000 BTU климатизер Инвертер
30.999 ден.34.490 ден.
30.999 ден.34.490 ден.
-13%
BEKO WMY 81033 PTLMB3 Машина за перење алишта
16.599 ден.18.999 ден.
16.599 ден.18.999 ден.
-15%
BEKO RDSA 290 M20 S Комбиниран фрижидер
13.599 ден.15.999 ден.
13.599 ден.15.999 ден.
-28%
Electrolux EHF-3920BOK Вградна плотна
6.499 ден.8.999 ден.
6.499 ден.8.999 ден.
-20%
ECG RZ-11 апарат за варење ориз
1.199 ден.1.499 ден.
1.199 ден.1.499 ден.
-32%
Back to college - Пакет производи 1
8.990 ден.13.144 ден.
8.990 ден.13.144 ден.
-6%
Gorenje SIT2700RI пегла
3.390 ден.3.590 ден.
3.390 ден.3.590 ден.
-10%
Gorenje EC6111WG ел.шпорет
18.990 ден.20.990 ден.
18.990 ден.20.990 ден.
-7%
Gorenje CW6SC Сет садови за готвење Inox
5.190 ден.5.590 ден.
5.190 ден.5.590 ден.
VIVAX IMAGO LED TV-55UHD120T2S2 Телевизор
  • VIVAX IMAGO LED TV-55UHD120T2S2 Телевизор

VIVAX IMAGO LED TV-55UHD120T2S2 Телевизор

20.999 ден.25.999 ден.
без ДДВ: 17.796 ден. Потребни наградни поени: 26000
Производител: VIVAX
Шифра на производ: THMR-Cd-5006226
Наградни поени: 220
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

ДИЈАГОНАЛА: 55 '' / 140 СМОСВЕТЛЕНОСТ [CD / M2]: 260КОНТРАСТ: 4000: 1МАКСИМАЛНА РЕЗОЛУЦИЈА: 3840X2160ФОРМАТ: 16: 9, 4: 3VESA: 400 X 200КОМПРЕСИЈА: MPEG2, MPEG4ТЕХНОЛОГИЈА: LEDТВ ПРИЕМНИК: DVB-T2 / C / S2 H.265ДИМЕНЗИИ НА УРЕДОТ [CM]: СО ДРЖАЧ: 1254 X 790 X 305, БЕЗ ДРЖАЧ: 1254 X 738 X 83ТЕЖИНА НА УРЕДОТ [КГ]: 14ВИДЕО КОМПАТИБИЛНОСТ: SECAM, NTSC, PALДРУГО: ХОТЕЛСКИ РЕЖИМ, 400HZ CMEЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: AUSB СНИМАЊЕ: ДАКОНЕКТОРИ КОМПОЗИТЕН 1, HDMI: 3, АУДИО ЗА КОМПЈУТЕР: 1, СЛУШАЛКИ: 1, VGA: 1, USB: 2

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS