Акција
-7%
Iskra DF-003 Вентилатор за на маса Iskra DF-003 Вентилатор за на маса
1.299 ден.1.399 ден.
1.299 ден.1.399 ден.
-25%
Bosch ARM 34 Електрична косилка за трева Bosch ARM 34 Електрична косилка за трева
9.150 ден.12.200 ден.
9.150 ден.12.200 ден.
-15%
Bosch ART 24 CO Електричен тример Bosch ART 24 CO Електричен тример
4.250 ден.5.000 ден.
4.250 ден.5.000 ден.
-8%
Electrolux EHF-6240XXK Вградна плотна Electrolux EHF-6240XXK Вградна плотна
11.999 ден.12.999 ден.
11.999 ден.12.999 ден.
-12%
Gorenje ATCM730T ап. за турско кафе Gorenje ATCM730T ап. за турско кафе
4.390 ден.4.990 ден.
4.390 ден.4.990 ден.
-10%

Распродадено

EXPLORER QUEST CITY QES282S 28"/21" велосипед црно портокалово сив EXPLORER QUEST CITY QES282S 28"/21" велосипед црно портокалово сив
11.999 ден.13.333 ден.
11.999 ден.13.333 ден.
-9%
Dynamic MaxPuls 8997 плински тајфун 50kW Dynamic MaxPuls 8997 плински тајфун 50kW
8.999 ден.9.890 ден.
8.999 ден.9.890 ден.
-13%
Favorit RF-263 Комбиниран фрижидер Favorit RF-263 Комбиниран фрижидер
9.999 ден.11.499 ден.
9.999 ден.11.499 ден.
-11%
FAVORIT Машина за перење MP 7102 FAVORIT Машина за перење MP 7102
12.499 ден.13.999 ден.
12.499 ден.13.999 ден.
-16%
Electrolux EN-5284 KOX Комбиниран фрижидер Electrolux EN-5284 KOX Комбиниран фрижидер
50.499 ден.59.999 ден.
50.499 ден.59.999 ден.
-27%
Iskra DL-BL01GS блендер Iskra DL-BL01GS блендер
2.699 ден.3.699 ден.
2.699 ден.3.699 ден.
-15%

Распродадено

Bosch EasyGrassCut 23 Електричен тример Bosch EasyGrassCut 23 Електричен тример
2.294 ден.2.699 ден.
2.294 ден.2.699 ден.
VOX WM1051 Машина за перење алишта
  • VOX WM1051 Машина за перење алишта
  • VOX WM1051 Машина за перење алишта
  • VOX WM1051 Машина за перење алишта

VOX WM1051 Машина за перење алишта

10.999 ден.12.499 ден.
Потребни наградни поени: 14000
Производител: Vox electronics
Шифра на производ: VOX WM1051
Наградни поени: 150
Достапност: На залиха
Количина:
СПЕЦИФИКАЦИЈА
Карактеристика Вредност
Категорија Машини за перење алишта
Тип на машини Машина за перење алишта
Максимален капацитет за перење 5 кг
Бројот на програмите 15
Програми Cotton 90°C, Cotton 60°C, Cotton Eco 60°C, Cotton Eco 40°C, Eco 20°C, Easy Care, Wool, Intensive Rinse, Quick 15min/30°C, Rapid 60min/60°C, Shirts, Mix, Sport, Hand Wash, Spinning
Функционални тастери Копче за одложен старт-почеток, можност за исклучување на центрифугата, копче за почеток/пауза
Бројот на превртување на центрифугата 1000 rpm
Волумен на барабанот 42 л
Ефикасност на перењето A
Ефикасност на центрифугата C
Годишно потрошена енергија (kWh) 147
Годишна потрошена вода (l) 9240
Технологија Daily 60°C / 60min, Eco-logic system, Unbalance control system, Брзо перење 15 минути, Греач обложен со никел, Интензивно натопување, Ладно перење 20C, Сигурно заклучување
Класа на енергија A++
Екран ??
Показатели Индикатор на циклусното перење
Заштита од истурање Да
Систем за контролирање на дисбалансот Да
Off позиција Да
Ниво на бучавата ( перењето ) 58 dB
Ниво на бучавата ( центрифугата ) 77 dB
Boja Bela
Дименѕије апарата (ШxВxД) 597x845x497 мм
Дименѕије спкованог апарата (ШxВxД) 641x881x547 мм
Нето тежина 54,4 кг
Вкупна тежина 55,7 кг

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
Vox electronics VOX WM1051 Машина за перење алишта СПЕЦИФИКАЦИЈА Карактеристика Вредност Категорија Машини за перење алишта Тип на машини Машина за перење алишта Максимален капацитет за перење 5 кг Бројот на програмите 15 Програми Cotton 90°C, Cotton 60°C, Cotton Eco 60°C, Cotton Eco 40°C, Eco 20°C, Easy Care, Wool, Intensive Rinse, Quick.. Category: Product #: VOX WM1051 Regular price: 10.999 ден. 10.999 Available from: КРУСЕЛ e-Store