Акција
-9%
Iskra  BN46PL-RV145 Бензиска косилка за трева Iskra  BN46PL-RV145 Бензиска косилка за трева
15.450 ден.16.999 ден.
15.450 ден.16.999 ден.
-17%
AEG SCB51811LS вграден комбиниран ладилник AEG SCB51811LS вграден комбиниран ладилник
23.999 ден.28.999 ден.
23.999 ден.28.999 ден.
-7%
Gorenje EC6111SG ел.шпорет Gorenje EC6111SG ел.шпорет
20.490 ден.21.990 ден.
20.490 ден.21.990 ден.
-12%
ART FLAME Електричен камин LORANS ART FLAME Електричен камин LORANS
13.999 ден.15.899 ден.
13.999 ден.15.899 ден.
-5%
FAVORIT EC-640 WWFT електричен шпорет FAVORIT EC-640 WWFT електричен шпорет
10.499 ден.10.999 ден.
10.499 ден.10.999 ден.
-18%
Colossus CSS-5454 Електрично ѓезве за кафе Colossus CSS-5454 Електрично ѓезве за кафе
1.399 ден.1.699 ден.
1.399 ден.1.699 ден.
-22%
Favorit 12000BTU Климатизер Favorit 12000BTU Климатизер
13.999 ден.18.000 ден.
13.999 ден.18.000 ден.
-8%

Распродадено

Iskra BR-2201B10 рачна правосмукалка Iskra BR-2201B10 рачна правосмукалка
3.199 ден.3.490 ден.
3.199 ден.3.490 ден.
-18%
Iskra  QT3040 Електрична косилка Iskra  QT3040 Електрична косилка
6.999 ден.8.499 ден.
6.999 ден.8.499 ден.
-17%
Einhell TH-HA 2000/1 Индустриски фен (во куфер) Einhell TH-HA 2000/1 Индустриски фен (во куфер)
1.499 ден.1.799 ден.
1.499 ден.1.799 ден.
-13%
ISKRA CJ-8007-GY цедалка ISKRA CJ-8007-GY цедалка
999 ден.1.149 ден.
999 ден.1.149 ден.
VOX WM1060-YT Машина за перење алишта
  • VOX WM1060-YT Машина за перење алишта

VOX WM1060-YT Машина за перење алишта

12.899 ден.
Потребни наградни поени: 14000
Производител: Whirlpool
Шифра на производ: VOX WM1060-YT
Наградни поени: 150
Достапност: На залиха
Количина:
СПЕЦИФИКАЦИЈА
Карактеристика Вредност
Категорија Машини за перење алишта
Тип на машини Машина за перење алишта
Максимален капацитет за перење 6 кг
Бројот на програмите 15
Програми Cotton Pre-Wash 60°C, Cotton Eco 60°C, Cotton Eco 40°C, Eco 20°C, Synthetics, Wool, Allergy Safe, Quick 15min/30°C, Rapid 60min/60°C, Mix, Hand Wash, Rinsing, Spin/Drain, Outdoor, Jeans
Функционални тастери Копче за поднесување на температурата на перење, копче за поднесување на центрифугата, копче за одложен старт, копче почеток/пауза
Бројот на превртување на центрифугата 1000 rpm
Волумен на барабанот 44 л
Ефикасност на перењето A
Ефикасност на центрифугата C
Нето тежина 55,2 кг
Годишно потрошена енергија (kWh) 151
Годишна потрошена вода (l) 9900
Технологија A+++, Daily 60°C / 60min, Eco-logic system, Unbalance control system, Veliki displej, Брзо перење 15 минути, Греач обложен со никел, Заштита од алергии, Ладно перење 20C, Сигурно заклучување
Класа на енергија A+++
Екран Да
Заштита од истурање Да
Систем за контролирање на дисбалансот Да
Off позиција Да
Ниво на бучавата ( центрифугата ) 77 dB
Boja Bela
Дименѕије апарата (ШxВxД) 597x845x497 мм
Дименѕије спкованог апарата (ШxВxД) 641x881x547 мм
Ниво на бучавата ( перењето ) 58 dB
Вкупна тежина 56,6 кг
Количината на товарот (40 ft HC контејнер) 224 ком

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
Whirlpool VOX WM1060-YT Машина за перење алишта СПЕЦИФИКАЦИЈА Карактеристика Вредност Категорија Машини за перење алишта Тип на машини Машина за перење алишта Максимален капацитет за перење 6 кг Бројот на програмите 15 Програми Cotton Pre-Wash 60°C, Cotton Eco 60°C, Cotton Eco 40°C, Eco 20°C, Synthetics, Wool, Allergy Safe, Quick 15min.. Category: Product #: VOX WM1060-YT Regular price: 12.899 ден. 12.899 Available from: КРУСЕЛ e-Store