Мини шпорети

Мини шпорети

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-27%
ECG RZ-11 апарат за варење ориз
• Ги подготвува сите видови на ориз • капацитет од 1 литар • Макс. 700 г ориз • Не-леплива површи..
1.099 ден.1.499 ден.
без ДДВ: 931 ден.
Iskra EPP-34-A Електрична тава
• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz • Моќност: 1500W • Термостат со макс. температура од 240 ° C • Копч..
1.899 ден.
без ДДВ: 1.609 ден.
Iskra HM-10 мултифунционален готвач
Iskra HM-10 повеќенаменски готвач Моќност: 1000-1200W напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz капаците..
3.999 ден.
без ДДВ: 3.389 ден.
-17%
Iskra HP-MT01 мултифунционален пекач
  Искра HP-MT01 Мултифункционален пекач Iskra HP-MT01 е исклучително корисна алатка која..
3.999 ден.4.799 ден.
без ДДВ: 3.389 ден.
-12%
KAPPA Мини шпорет KP 5005
Карактеристики: Боја: црна Капацитет 40 литри Термостат за температура од 0-320°С Вклуче..
4.170 ден.4.740 ден.
без ДДВ: 3.534 ден.
-12%
KAPPA Мини шпорет KP 4003
Карактеристики: Функција со грил 1000W Двојно стакло на вратата Опсег на температура 50-25..
5.799 ден.6.590 ден.
без ДДВ: 4.914 ден.
Iskra HL38RCT Мини шпорет
Мини шпорет со електрични плочи Моќ 2000 W (голема плоча - 1000 W Ф187mm, мала плоча - 600 W Ф155..
5.899 ден.
без ДДВ: 4.999 ден.
YUCEL 4N LUX мини шпорет на плин
Комплетен плински мини шпорет 1 Тепсиа , 1 Решетка Дупло Стакло Капак Еуропоол ГАС Пипе ..
6.990 ден.
без ДДВ: 5.924 ден.
Iskra HL48RCT Мини шпорет
Мини шпорет со електрични плочи Моќ 2000 W (голема плоча - 1000 W Ф187mm, мала плоча - 600 W Ф155..
6.999 ден.
без ДДВ: 5.931 ден.
MBS мини шпорет W
Карактеристики: димензии на шпоретот 315х570х350 mm  димензии на рерната 205х367х325 mm..
7.490 ден.
без ДДВ: 6.347 ден.
Разговор во живо

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2019. UKION SHOPS