Акција
-17%
Einhell TH-HA 2000/1 Индустриски фен (во куфер) Einhell TH-HA 2000/1 Индустриски фен (во куфер)
1.499 ден.1.799 ден.
1.499 ден.1.799 ден.
-16%

Распродадено

INTEX 305Х76 базен со филтер пумпа INTEX 305Х76 базен со филтер пумпа
4.190 ден.4.999 ден.
4.190 ден.4.999 ден.
-10%
Favorit 18000 BTU климатизер Инвертер Favorit 18000 BTU климатизер Инвертер
30.999 ден.34.490 ден.
30.999 ден.34.490 ден.
-34%
ISKRA 1501-BL вага за телесна тежина ISKRA 1501-BL вага за телесна тежина
899 ден.1.359 ден.
899 ден.1.359 ден.
-30%
ISKRA CJ-8007-GY цедалка ISKRA CJ-8007-GY цедалка
799 ден.1.149 ден.
799 ден.1.149 ден.
-7%
Fabbygo Робот (10‐12kw) Fabbygo Робот (10‐12kw)
13.499 ден.14.450 ден.
13.499 ден.14.450 ден.
-10%
Gorenje TGR50XNGU 50l бојлер Gorenje TGR50XNGU 50l бојлер
9.490 ден.10.490 ден.
9.490 ден.10.490 ден.
-40%
Iskra DF-002 Вентилатор за на маса Iskra DF-002 Вентилатор за на маса
899 ден.1.499 ден.
899 ден.1.499 ден.
-18%
Iskra QT3040 Електрична косилка Iskra QT3040 Електрична косилка
6.999 ден.8.499 ден.
6.999 ден.8.499 ден.
-12%
Gorenje ATCM730T ап. за турско кафе Gorenje ATCM730T ап. за турско кафе
4.390 ден.4.990 ден.
4.390 ден.4.990 ден.
Распродадено
Iskra HM-10 мултифункционален готвач
 • Iskra HM-10 мултифункционален готвач
 • Iskra HM-10 мултифункционален готвач

Iskra HM-10 мултифункционален готвач

3.999 ден.
Потребни наградни поени: 4000
Производител: Iskra
Шифра на производ: Iskra HM-10
Наградни поени: 50
Достапност: На залиха
Количина:

Iskra HM-10 повеќенаменски готвач

 • Моќност: 1000-1200W
 • напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
 • капацитет: 6L
 • тајмер
 • внатрешноста e од нелеплив материјал
 • Рачка изработена од бакелит
 • Заштеда на енергија
 • Заштита од прегревање
 • Димензии на пакувањето (v mm): 305 (D) x 305 (W) x 368 (V)
 • Нето тежина: 4,25 кг
 • Бруто тежина: 5,25 кг
 • 24 месеци гаранција

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2020. UKION SHOPS
Iskra Iskra HM-10 мултифункционален готвач Iskra HM-10 повеќенаменски готвач Моќност: 1000-1200W напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz капацитет: 6L тајмер внатрешноста e од нелеплив материјал Рачка изработена од бакелит Заштеда на енергија Заштита од прегревање Димензии на пакувањето (v mm): 305 (D) x 305 (W) x 368 (V) Нето тежина: 4,25 кг Бруто тежина: 5,25 кг 24 месеци гаранција .. Category: Product #: Iskra HM-10 Regular price: 3.999 ден. 3.999 Available from: КРУСЕЛ e-Store