Акција
-33%
ISKRA 1502-MB вага за телесна тежина ISKRA 1502-MB вага за телесна тежина
999 ден.1.499 ден.
999 ден.1.499 ден.
-6%
BEKO RCSA 330 K20 PT Комбиниран фрижидер BEKO RCSA 330 K20 PT Комбиниран фрижидер
16.999 ден.17.999 ден.
16.999 ден.17.999 ден.
-8%
BekoBEKO DS7433PAO кондензациска сушара BekoBEKO DS7433PAO кондензациска сушара
22.999 ден.24.999 ден.
22.999 ден.24.999 ден.
-25%

Распродадено

Bosch AKE 40 S Електрична пила Bosch AKE 40 S Електрична пила
7.790 ден.10.390 ден.
7.790 ден.10.390 ден.
-8%
Favorit RF-263 S Комбиниран фрижидер Favorit RF-263 S Комбиниран фрижидер
11.499 ден.12.499 ден.
11.499 ден.12.499 ден.
-9%
Iskra BN46PL-RV145 Бензиска косилка за трева Iskra BN46PL-RV145 Бензиска косилка за трева
15.450 ден.16.999 ден.
15.450 ден.16.999 ден.
-6%
Bosch Глодалица POF 1200 AE Bosch Глодалица POF 1200 AE
6.550 ден.7.000 ден.
6.550 ден.7.000 ден.
-65%

Распродадено

ISKRA CJ-8007-GY цедалка OUTLET ISKRA CJ-8007-GY цедалка OUTLET
399 ден.1.149 ден.
399 ден.1.149 ден.
-15%

Распродадено

Bosch EasyGrassCut 23 Електричен тример Bosch EasyGrassCut 23 Електричен тример
2.294 ден.2.699 ден.
2.294 ден.2.699 ден.
KAPPA Мини шпорет KP 4003
 • KAPPA Мини шпорет KP 4003
 • KAPPA Мини шпорет KP 4003

KAPPA Мини шпорет KP 4003

5.799 ден.6.590 ден.
Потребни наградни поени: 6500
Производител: Kappa
Шифра на производ: KP 4003
Наградни поени: 80
Достапност: На залиха
Количина:

Карактеристики:

 • Функција со грил 1000W
 • Двојно стакло на вратата
 • Опсег на температура 50-250°С
 • Максимална моќност , 2650 W
 • Мала грејна плоча, 1000W
 • Голема грејна плоча, 1500W
 • Термостат марка Campini
 • Емајлирано надворешно тело
 • Бела боја
 • 2 рингли (180/145)
 • рерна 40cmx30cmx21cm
 • 28l волумен
 • 12 месеци гаранција

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Распродадено

Распродадено

Iskra HL38RCT Мини шпорет Iskra HL38RCT Мини шпорет
5.899 ден.
5.899 ден.

Распродадено

Распродадено

Iskra HL48RCT Мини шпорет Iskra HL48RCT Мини шпорет
6.999 ден.
6.999 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2020. UKION SHOPS
Kappa KAPPA Мини шпорет KP 4003 Карактеристики: Функција со грил 1000W Двојно стакло на вратата Опсег на температура 50-250°С Максимална моќност , 2650 W Мала грејна плоча, 1000W Голема грејна плоча, 1500W Термостат марка Campini Емајлирано надворешно тело Бела боја 2 рингли (180/145) рерна 40cmx30cmx21cm 28l волумен 12 месеци гаранција .. Category: Product #: KP 4003 Regular price: 5.799 ден. 5.799 Available from: КРУСЕЛ e-Store