Акција
-12%
ART FLAME Електричен камин CHRISTINA ART FLAME Електричен камин CHRISTINA
10.290 ден.11.700 ден.
10.290 ден.11.700 ден.
-20%
Iskra QT3023 Електрична косилка Iskra QT3023 Електрична косилка
3.999 ден.4.999 ден.
3.999 ден.4.999 ден.
-10%
Favorit 18000 BTU климатизер Инвертер Favorit 18000 BTU климатизер Инвертер
30.999 ден.34.490 ден.
30.999 ден.34.490 ден.
-8%
BekoBEKO DS7433PAO кондензациска сушара BekoBEKO DS7433PAO кондензациска сушара
22.999 ден.24.999 ден.
22.999 ден.24.999 ден.
-20%
Dynamic 2500 2,5kW електрична панелка Dynamic 2500 2,5kW електрична панелка
2.399 ден.2.999 ден.
2.399 ден.2.999 ден.
-19%
Electrolux EJ-2801AOX Комбиниран фрижидер Electrolux EJ-2801AOX Комбиниран фрижидер
17.799 ден.21.999 ден.
17.799 ден.21.999 ден.
-13%

Распродадено

INTEX 396Х84 базен со филтер пумпа INTEX 396Х84 базен со филтер пумпа
6.499 ден.7.499 ден.
6.499 ден.7.499 ден.
-10%
Gorenje TGR50XNGU 50l бојлер Gorenje TGR50XNGU 50l бојлер
9.490 ден.10.490 ден.
9.490 ден.10.490 ден.
-20%

Распродадено

Iskra DL-BL03PP-GY/BL блендер Iskra DL-BL03PP-GY/BL блендер
1.599 ден.1.999 ден.
1.599 ден.1.999 ден.
-17%
AEG SCB51811LS вграден комбиниран ладилник AEG SCB51811LS вграден комбиниран ладилник
23.999 ден.28.999 ден.
23.999 ден.28.999 ден.
-23%
Fox TV 32DLE182 T2 Fox TV 32DLE182 T2
6.900 ден.8.999 ден.
6.900 ден.8.999 ден.
MBS мини шпорет W
 • MBS мини шпорет W
 • MBS мини шпорет W

MBS мини шпорет W

6.990 ден.7.490 ден.
Потребни наградни поени: 7000
Производител: MBS Smederevo
Шифра на производ: МВС мини
Наградни поени: 70
Достапност: На залиха
Количина:

Карактеристики:

 • димензии на шпоретот 315х570х350 mm 
 • димензии на рерната 205х367х325 mm 
 • тежина 20,7 Kg - јачина 3,6 Kw 
 • ефикасност 90%
 • дупло стакло 
 • грејни плочи а145 (1000w) и a180 (1500w) 
 • греачи во рерната горен инфра 550w и долен 550w

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Распродадено

Распродадено

Iskra HL38RCT Мини шпорет Iskra HL38RCT Мини шпорет
5.899 ден.
5.899 ден.

Распродадено

Распродадено

Iskra HL48RCT Мини шпорет Iskra HL48RCT Мини шпорет
6.999 ден.
6.999 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2020. UKION SHOPS
MBS Smederevo MBS мини шпорет W Карактеристики: димензии на шпоретот 315х570х350 mm  димензии на рерната 205х367х325 mm  тежина 20,7 Kg - јачина 3,6 Kw  ефикасност 90% дупло стакло  грејни плочи а145 (1000w) и a180 (1500w)  греачи во рерната горен инфра 550w и долен 550w .. Category: Product #: МВС мини Regular price: 6.990 ден. 6.990 Available from: КРУСЕЛ e-Store