Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

GENUX плинска скара ПЛОТНА 49х41,5 см

9.590 ден.
10.999 ден.
Потребни наградни поени: 20000
  • Производител: GENUX
  • Шифра:GENUX плинска скара ПЛОТНА 49х41,5 см
  • Наградни поени:200
  • Достапност:На залиха

Површината за печење е изработена од емајлирана плоча,
димензии на површината за печење (w / d): 49 / 41,5 cm, моќност: 5,8 kW,
големина на скара (w / d / h): 62/43/20 cm,
повеќестепен прилагодлив режач.Повеќестепената прилагодлива моќност на горилникот овозможува оптимална контрола на температурата,
што значи и оптимална дистрибуција на топлина низ целата површина за печење.
Скарата не доаѓа со цевка и регулатор.

 

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција