Плински мини и обични шпорети

Плински мини и обични шпорети

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Сигурносен вентил со црево ПЛИН
1 x  регулатор 1кг-30mbar 1 x  010mm црево 1,5m/20 bar 2 x  стеги- заегачи&nbs..
699 ден.
без ДДВ: 592 ден.
YUCEL 4N LUX мини шпорет на плин
Комплетен плински мини шпорет 2 Тави Дупло Стакло Капак Еуропоол ГАС Пипе систем Серти..
6.999 ден.
без ДДВ: 5.931 ден.
Gorenje G340UX Вградна плотна INOX
Плин Димензии (ШxВxД): 28,8 × 10,3 × 51 cm  Сигурносен уред  Заштитени..
7.790 ден.
без ДДВ: 6.602 ден.
-21%
Ferre C6340G Inox плински шпорет
Каркатеристики на производот: Целосен шпорет на плин Фурна на  плин + 4 решоа на плин ..
10.999 ден.13.999 ден.
без ДДВ: 9.321 ден.
-11%
Ferre GL-9350 LUXURY плински шпорет 90sm
Плински Шпорет ФЕРРЕ 90 цм Фурна на Плин (74 цм) 5 Решоа на плин (електронско Палење) 1 Те..
23.990 ден.26.999 ден.
без ДДВ: 20.331 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2019. UKION SHOPS