Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

BOSCH WTW-85461 BY СУШАРА 9 кг

46.999 ден.
51.899 ден.
Потребни наградни поени: 46999
  • Производител: Bosch
  • Шифра:BOSCH WTW-85461
  • Наградни поени:200
  • Достапност:На залиха

СУШАРА ЗА АЛИШТАКАПАЦИТЕТ: 9 КГКЛАСА НА ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ: A ++AUTODRY ТЕХНОЛОГИЈАТИП НА СУШЕЊЕ: КОНДЕНЗАЦИЈА СО ТЕХНОЛОГИЈА НА ТОПЛИНСКА ПУМПАКОПЧИЊА ЗА КОНТРОЛА НА ДОПИР: СТАРТ / ПАУЗА, НИСКА ТЕМПЕРАТУРА, СИГНАЛ, ПОМАЛКУ ПЕГЛАЊЕ, ОДЛОЖЕН КРАЈ НА 24 ЧАСАГОЛЕМ ЛЕД-ДИСПЛЕЈ ЗА ПРЕОСТАНАТОТО ВРЕМЕЧУВСТВИТЕЛЕН СИСТЕМ ЗА СУШЕЊЕ: ГОЛЕМ БУБАЊ ОД НЕ'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК СО ТЕКСТИЛНАANTIVIBRATION DESIGN: ПОГОЛЕМА СТАБИЛНОСТ И ТИВКА РАБОТАКОНДЕНЗАТОР ЗА САМОЧИСТЕЊЕЗАШТИТА ЗА ДЕЦАНИВО НА БУЧАВА: 65 DBДИМЕНЗИИ (Ш X Ш X Д): 84,2 СМ Х 59,8 СМ Х 59,9 СМ

 

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција