Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

AEG SCB51811LS вграден комбиниран ладилник

23.999 ден.
28.999 ден.
Потребни наградни поени: 29000
  • Производител: AEG
  • Шифра:740919
  • Наградни поени:150
  • Достапност:На залиха

ЛАДИЛНИК СО LOWFROST СИСТЕМКАПАЦИТЕТ НА ДЕЛОТ ЗА ЗАМРЗНУВАЊЕ 73 LКАПАЦИТЕТ ЗА ЗАМРЗНУВАЊЕ ЗА 24 ЧАСА 4 KGЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ A +АВТОМАТСКО ОДМРЗНУВАЊЕLED ОСВЕТЛУВАЊЕЛЕВО / ДЕСНО ВРАТАВНАТРЕШНА ОПРЕМА - 5 СТАКЛЕНИ ПОЛИЦИ / 2 ФИОКИ ЗА ЗЕЛЕНЧУК / 1 ПОЛИЦА СО КАПАК - 3 ПОЛИЦИ, ВКЛУЧУВАJЌИ 1 САД ЗА ШИШИЊА / ЗАМРЗНУВАЧ - 3 ФИОКИДИМЕНЗИИ : 540 X 546 X 1772 MM

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција