Акција
-16%
Gorenje RK621PW4 Комбиниран фрижидер
21.499 ден.25.490 ден.
21.499 ден.25.490 ден.
-18%
Colossus CSS-5454 Електрично ѓезве за кафе
1.399 ден.1.699 ден.
1.399 ден.1.699 ден.
-7%
Gorenje EC6111SG ел.шпорет
20.490 ден.21.990 ден.
20.490 ден.21.990 ден.
-20%
Dynamic 2500 2,5kW електрична панелка
2.399 ден.2.999 ден.
2.399 ден.2.999 ден.
-15%
Electrolux EJ-2801AOW2 Комбиниран фрижидер
17.499 ден.20.499 ден.
17.499 ден.20.499 ден.
-15%
Iskra BK530N Бензиска косилка за трева
19.900 ден.23.500 ден.
19.900 ден.23.500 ден.
-8%
AUX HD 1578 диспанзер за вода
7.790 ден.8.500 ден.
7.790 ден.8.500 ден.
-12%
ART FLAME Рамка за вградување STONE
17.999 ден.20.460 ден.
17.999 ден.20.460 ден.
-7%
Electrolux ESL-4201 LO Машина за миење садови
20.499 ден.21.999 ден.
20.499 ден.21.999 ден.
-15%
Favorit MS-3000 Машина за миење садови
11.749 ден.13.799 ден.
11.749 ден.13.799 ден.
-9%
Dynamic MaxPuls 8997 плински тајфун 50kW
8.999 ден.9.890 ден.
8.999 ден.9.890 ден.
BLANCO CANDOR
  • BLANCO CANDOR
  • BLANCO CANDOR

BLANCO CANDOR

6.525 ден.
Потребни наградни поени: 7700
Шифра на производ: BLANCO CANDOR
Наградни поени: 70
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

BLANKO чешми

Естетика и функционалност во сите аспекти

BLANCO чешмите се екстензивно тестирани и сертифицирани.Тоа значи дека се во согласност со највисоките стандарди за квалитет што се моментално на пазарот.Наградуваниот дизајн и разбирањето на совршената форма значи дека чешмите на  BLANCO денес се дизајнерски класици на утре.Наградуваниот дизајн станува фокусна точка на кујната.Боите на мијалник и чешмите одлично се совпаѓаат во совршена хармонија.Чешмата е дизајнирана да може да одговара на било која завршна површина на BLANCO.Високо квалитетните компонентни, што се користат во BLANCO чешмите се направени за најнови и најквалитетни материјали и технологии.Висококвалитетните керамички заптивки внатре во кетриџот е исклучително долготраен.Филтерот за нечистотија BLANKO  гарантира дека чешмата ќе работи правилно и е исклучително долготрајна бидејќо ја заштитува чешмата од нечистотија и оштетување.Вградениот вентил не дозволува вода да се врати назад во чешмата.

BRUSEN FINIS
HD (две црева)

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2020. UKION SHOPS