Акција
-21%
Favorit 24000BTU Климатизер Favorit 24000BTU Климатизер
28.999 ден.36.499 ден.
28.999 ден.36.499 ден.
-21%
Electrolux EHF-6346XOK Вградна плотна Electrolux EHF-6346XOK Вградна плотна
14.199 ден.17.999 ден.
14.199 ден.17.999 ден.
-13%
Favorit MS-3000 Машина за миење садови Favorit MS-3000 Машина за миење садови
11.999 ден.13.799 ден.
11.999 ден.13.799 ден.
-25%

Распродадено

Bosch UniversalRotak 450 Електрична косилка за трева Bosch UniversalRotak 450 Електрична косилка за трева
10.999 ден.14.660 ден.
10.999 ден.14.660 ден.
-23%
Electrolux EJ-2801AOW2 Комбиниран фрижидер Electrolux EJ-2801AOW2 Комбиниран фрижидер
15.799 ден.20.499 ден.
15.799 ден.20.499 ден.
-12%
Alfa Plam Elita 2 Камин на цврсто гориво црвен Alfa Plam Elita 2 Камин на цврсто гориво црвен
14.999 ден.16.999 ден.
14.999 ден.16.999 ден.
-15%

Распродадено

Iskra YL-B28-11 уљен радијатор Iskra YL-B28-11 уљен радијатор
3.999 ден.4.690 ден.
3.999 ден.4.690 ден.
-11%

Распродадено

EXPLORER CLA261D2 26/21" Class велосипед EXPLORER CLA261D2 26/21" Class велосипед
15.999 ден.17.999 ден.
15.999 ден.17.999 ден.
-8%
Bosch GTS 10J Статична пила Professional Bosch GTS 10J Статична пила Professional
48.999 ден.52.999 ден.
48.999 ден.52.999 ден.
-6%
EXPLORER НИТРО FAS201 20" велосипед EXPLORER НИТРО FAS201 20" велосипед
7.499 ден.7.999 ден.
7.499 ден.7.999 ден.
BLANCO Rondosol
 • BLANCO Rondosol
 • BLANCO Rondosol
 • BLANCO Rondosol

BLANCO Rondosol

2.930 ден.3.399 ден.
Потребни наградни поени: 3400
Производител: Blanco
Шифра на производ: BLANCO Rondosol
Наградни поени: 20
Достапност: На залиха
Количина:

Мијалник BLANCO RONDOSOL

Мијалник Бланко РОНДОСОЛ, создаден за помали кујни.

Со својотн радиус од 36 см, ќе ги задоволи потребите на помалите домаќинства.

Во комбинација со славина поставена на работната плоча, овој мал мијалник ќе зачуди секого.

Дрвена табла и корпа за одвод, што може да се купат дополнително, ќе ја зголемат функционалноста на овој мијалник до максимум.

 

Материјал: нерѓосувачки челик 18/10

Метод на инсталација: на работната плоча

Дијаметар на излив: 3,5 "

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-10%
BLANCO ZIA 6S BLANCO ZIA 6S
21.999 ден.19.800 ден.
21.999 ден.19.800 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
Blanco BLANCO Rondosol Мијалник BLANCO RONDOSOL Мијалник Бланко РОНДОСОЛ, создаден за помали кујни. Со својотн радиус од 36 см, ќе ги задоволи потребите на помалите домаќинства. Во комбинација со славина поставена на работната плоча, овој мал мијалник ќе зачуди секого. Дрвена табла и корпа за одвод, што може да се купат дополнително, ќе ја зголемат функционалноста на овој мијалник до максимум.   Матери.. Category: Product #: BLANCO Rondosol Regular price: 2.930 ден. 2.930 Available from: КРУСЕЛ e-Store