Акција
-6%
BEKO RDSA 290 M20 S Комбиниран фрижидер
14.999 ден.15.999 ден.
14.999 ден.15.999 ден.
-12%
Electrolux EMS-20107 OX Вградна микробранова печка
14.999 ден.16.999 ден.
14.999 ден.16.999 ден.
-23%
ETA 5336 Преса за коса
999 ден.1.298 ден.
999 ден.1.298 ден.
-5%
BEKO FSE 67300 GW шпорет
18.999 ден.19.999 ден.
18.999 ден.19.999 ден.
-13%
BEKO FSE 66000 GS шпорет
12.999 ден.14.999 ден.
12.999 ден.14.999 ден.
-14%
FAVORIT Машина за перење MP 7102
11.999 ден.13.999 ден.
11.999 ден.13.999 ден.
-21%
Electrolux EOB-2200BOX Вградна Рерна
12.999 ден.16.499 ден.
12.999 ден.16.499 ден.
-18%
ELECTROLUX EOC-3430COX / EOX Вградна Рерна
22.999 ден.27.999 ден.
22.999 ден.27.999 ден.
-10%
Favorit 18000 BTU климатизер Инвертер
30.999 ден.34.490 ден.
30.999 ден.34.490 ден.
-20%
Blueair CLASSIC 280i Прочистувач за воздух
24.199 ден.30.249 ден.
24.199 ден.30.249 ден.
-6%
AEG Проточен бојлер DDLT 24 Pin Control
13.440 ден.14.300 ден.
13.440 ден.14.300 ден.
-19%
Electrolux EW-6F408 WU Машина за перење алишта
21.999 ден.26.999 ден.
21.999 ден.26.999 ден.
Blueair PURE 221PAC Прочистувач за воздух
 • Blueair PURE 221PAC Прочистувач за воздух
 • Blueair PURE 221PAC Прочистувач за воздух
 • Blueair PURE 221PAC Прочистувач за воздух
 • Blueair PURE 221PAC Прочистувач за воздух

Blueair PURE 221PAC Прочистувач за воздух

16.719 ден.22.149 ден.
без ДДВ: 14.169 ден. Потребни наградни поени: 23000
Производител: Blueair
Шифра на производ: PURE 221PAC
Наградни поени: 180
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Прочистувач на воздух

 • Оптимална ефикасност до 50 м2
 • Прочистување и преработка на воздухот во предвидената оптимална квадратура-5 пати
 • Моќ на задржувањте на штетни материи
 • Полен-590 м3/ч
 • Чад 590 м3/ч
 • Прашина-590 м3/ч
 • Мириси, алергени, мувла и др. Штетни материи
 • Димензии-516/330/330
 • Додатни филтри кои ги користи-филтер со активен jаглен, хепа филтер
 • Индикатор за филтер
 • Три нивоа на работа
 • Ниво на бучност-31-56 дб
 • Уникатен модерен дизаjн-избор на повеќе бои
 • Лесно ракување со уредоt, едно копче
 • Лесно отстранување и менување на филтер
 • 360 степени делување во просторот
 • Идеален за домашни услови, простории каде што се пуши, канцеларии, ординации,
 • Прочистување на 99,97% штетни материи од воздухот

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2019. UKION SHOPS