Акција
-6%
BEKO RDSA 290 M20 S Комбиниран фрижидер
14.999 ден.15.999 ден.
14.999 ден.15.999 ден.
-22%
Electrolux EJ-2801AOW2 Комбиниран фрижидер
15.999 ден.20.499 ден.
15.999 ден.20.499 ден.
-21%
Ferre C6340G Inox плински шпорет
10.999 ден.13.999 ден.
10.999 ден.13.999 ден.
-17%
AEG SCB51811LS вграден комбиниран ладилник
23.999 ден.28.999 ден.
23.999 ден.28.999 ден.
-26%
ELECTROLUX EOC-6631AOX Вградна Рерна
30.999 ден.41.999 ден.
30.999 ден.41.999 ден.
-12%
Electrolux EHF-6240XXK Вградна плотна
11.399 ден.12.999 ден.
11.399 ден.12.999 ден.
-10%
BEKO RDSA 290 M20 W Комбиниран фрижидер
13.949 ден.15.499 ден.
13.949 ден.15.499 ден.
-4%
Frozzini KFR-35GW/A Климатизер инвертер
24.999 ден.25.999 ден.
24.999 ден.25.999 ден.
-12%
ART FLAME Електричен камин GALILEO CHROME
9.770 ден.11.100 ден.
9.770 ден.11.100 ден.
-17%
AMICA 508EE1.30HPF(W) електричен шпорет
9.999 ден.11.999 ден.
9.999 ден.11.999 ден.
-7%
Gorenje CW6SC Сет садови за готвење Inox
5.190 ден.5.590 ден.
5.190 ден.5.590 ден.
Blueair CLASSIC 280i Прочистувач за воздух
  • Blueair CLASSIC 280i Прочистувач за воздух
  • Blueair CLASSIC 280i Прочистувач за воздух
  • Blueair CLASSIC 280i Прочистувач за воздух
  • Blueair CLASSIC 280i Прочистувач за воздух
  • Blueair CLASSIC 280i Прочистувач за воздух
  • Blueair CLASSIC 280i Прочистувач за воздух

Blueair CLASSIC 280i Прочистувач за воздух

24.199 ден.30.249 ден.
без ДДВ: 20.508 ден. Потребни наградни поени: 32500
Производител: Blueair
Шифра на производ: CLASSIC 280i
Наградни поени: 200
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

ПРОЧИСТУВАЧ ЗА ВОЗДУХ
ОПТИМАЛНА ПОВРШИНА НА ПРОЧИСТУВАЊЕ-26 М2
ПРОМЕНА НА ВОЗДУХОТ ВО ОПТИМАЛНАТА ПРЕДВИДЕНА ПОВРШИНА ЗА ЕДЕН ЧАС-5 ПАТИ
ЗАДРЖУВАЊТЕ НА ШТЕТНИ МАТЕРИИ-
ПОЛЕН-340 М3/Ч
ЧАД-306 М3/Ч
ПРАШИНА-306 М3/Ч
МИРИСИ, АЛЕРГЕНИ, МУВЛА И ДРУГИ ШТЕТНИ МАТЕРИИ
МОЌ НА ЗАДРЖУВАЊТЕ НА ШТЕТНИ ЧЕСТИЧКИ ДО 99%
МОЌ НА АБСОРБЦИJА НА ФИЛТЕР- ДО 0,1 МИКРОН НА СУПСТАНЦИJА
ДИМЕНЗИИ-530/440/210
WIFI КОНЕКЦИJА СО УРЕДОТ-КОМПАТИБИЛЕН СО 802.11 B/G/N ROUTER ON 2.4 GHZ WI-FI NETWORK BAND.NETWORK SECURITY, OPEN,WEP,WPA,WPA2
ИНДИКАТОР ЗА ФИЛТЕР
ТРИ НИВОА НА РАБОТА
НИВО НА БУЧНОСТ-ОД 32-54 ДЕЦИБЕЛИ
ИДЕАЛЕН ЗА ДОМАШНИ УСЛОВИ, ДЕТСКИ СОБИ, СПАЛНИ, СОБИ КАДЕ ШТО СЕ ПУШИ, КАНЦЕЛАРИИ, ОРДИНАЦИИ, РЕСТОРАНИ.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2019. UKION SHOPS