Акција
-12%
ELECTROLUX EOB 43410 OX Вградна Рерна
14.999 ден.16.999 ден.
14.999 ден.16.999 ден.
-12%
Electrolux EHF-6240XXK Вградна плотна
11.399 ден.12.999 ден.
11.399 ден.12.999 ден.
-8%
BEKO RDSA 240 K20 S Комбиниран фрижидер
11.999 ден.12.999 ден.
11.999 ден.12.999 ден.
-12%
ART FLAME Електричен камин GALILEO CHROME
9.770 ден.11.100 ден.
9.770 ден.11.100 ден.
-22%
DE LONGHI Прочистувач на воздух AC 230
23.300 ден.29.900 ден.
23.300 ден.29.900 ден.
-6%
BEKO FSS 67000 GW шпорет
15.999 ден.16.999 ден.
15.999 ден.16.999 ден.
-12%
ART FLAME Рамка за вградување STONE
16.325 ден.18.550 ден.
16.325 ден.18.550 ден.
-46%
GOCLEVER CRISTAL AIR PRO Прочистувач на воздух
12.499 ден.22.999 ден.
12.499 ден.22.999 ден.
-6%
BEKO RCSA 240 K 20W Комбиниран фрижидер
14.999 ден.15.999 ден.
14.999 ден.15.999 ден.
-10%
BEKO RDSA 290 M20 W Комбиниран фрижидер
13.949 ден.15.499 ден.
13.949 ден.15.499 ден.
-6%
BEKO RDSA 290 M20 S Комбиниран фрижидер
14.999 ден.15.999 ден.
14.999 ден.15.999 ден.
-25%
ELECTROLUX ESL-5205 LO вградна мaшина за садови
17.999 ден.23.999 ден.
17.999 ден.23.999 ден.
Blueair CLASSIC205 прочистувач на воздух
  • Blueair CLASSIC205 прочистувач на воздух
  • Blueair CLASSIC205 прочистувач на воздух
  • Blueair CLASSIC205 прочистувач на воздух

Blueair CLASSIC205 прочистувач на воздух

18.599 ден.24.399 ден.
без ДДВ: 15.762 ден. Потребни наградни поени: 26000
Производител: Blueair
Шифра на производ: CLASSIC205
Наградни поени: 200
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

ПРОЧИСТУВАЧ НА ВОЗДУХОПТИМАЛНА ПРЕДВИДЕНА ПОВРШИНА НА ПРОЧИСТУВАЊТЕ-26 М2ПРОМЕНА НА ВОЗДУХОТ ЗА ЕДЕН ЧАС-5 ПАТИ ВО ПРЕДВИДЕНАТА ОПТИМАЛНА ПОВРШИНАМОЌ НА ЗАДРЖУВАЊТЕ НА ШТЕТНИ МАТЕРИИПОЛЕН 340 М3 НА ЧАСЧАД -306 М3 НА ЧАСПРАШИНА-306 М3 НА ЧАСМИРИСИ, АЛЕРГЕНИ, МУВЛА И ДРУГИ ШТЕТНИ МАТЕРИИДИМЕНЗИИ 530/440/210WIFI КОНЕКЦИJА СО УРЕДОТФИЛТЕР СО АКТИВЕН JАГЛЕН, ХЕПА ФИЛТЕР, ЛЕСНО ОТСТРАНЛИВИЗАДРЖУВАЊТЕ НА ШТЕТНИТЕ МАТЕРИИ 99%МОЌ НА АБСОРБЦИJА НА ФИЛТЕР- ДО 0,1 МИКРОН НА СУПСТАНЦИJАИНДИКАТОР ЗА ФИЛТЕРТРИ НИВОА НА РАБОТАБУЧНОСТ-32-56 ДБМАЛА ПОТРОШУВАЧКА

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2019. UKION SHOPS