Акција
-26%

Распродадено

Cooker преса за цедење на калинки и цитруси
2.599 ден.3.499 ден.
2.599 ден.3.499 ден.
-9%
BOSCH WTW-85461 BY СУШАРА 9 кг BOSCH WTW-85461 BY СУШАРА 9 кг
46.999 ден.51.899 ден.
46.999 ден.51.899 ден.
-15%
BOSCH GSB 550 Ударна дупчалка BOSCH GSB 550 Ударна дупчалка
3.399 ден.3.999 ден.
3.399 ден.3.999 ден.
-12%

Распродадено

Gorenje H17BY овлажнувач на воздух Gorenje H17BY овлажнувач на воздух
2.890 ден.3.299 ден.
2.890 ден.3.299 ден.
-17%
Blanco Tipo XL 6s Blanco Tipo XL 6s
9.999 ден.11.999 ден.
9.999 ден.11.999 ден.
-13%
Gardena AquaRoll S Количка со стандардно црево Gardena AquaRoll S Количка со стандардно црево
3.890 ден.4.490 ден.
3.890 ден.4.490 ден.
-13%
Blanco Top ED 8x4 c Blanco Top ED 8x4 c
3.899 ден.4.460 ден.
3.899 ден.4.460 ден.
-9%
Alfa Plam Elita 2 Камин на цврсто гориво црвен Alfa Plam Elita 2 Камин на цврсто гориво црвен
15.490 ден.16.999 ден.
15.490 ден.16.999 ден.
-8%

Распродадено

AUX HD 1578 диспанзер за вода AUX HD 1578 диспанзер за вода
7.790 ден.8.500 ден.
7.790 ден.8.500 ден.
-9%
 EXPLORER LADY WHITE FLOWER LAD262S6 26"/16"  EXPLORER LADY WHITE FLOWER LAD262S6 26"/16"
14.999 ден.16.500 ден.
14.999 ден.16.500 ден.
-7%
 Велосипед 29" RAPID PLANNER ORANGE DISC+AM  Велосипед 29" RAPID PLANNER ORANGE DISC+AM
13.999 ден.14.999 ден.
13.999 ден.14.999 ден.
Bosch AdvancedAquatak 150 БАРИ, 2200W, 480Л/ЧАС
  • Bosch AdvancedAquatak 150 БАРИ, 2200W, 480Л/ЧАС
  • Bosch AdvancedAquatak 150 БАРИ, 2200W, 480Л/ЧАС

Bosch AdvancedAquatak 150 БАРИ, 2200W, 480Л/ЧАС

22.990 ден.28.999 ден.
Производител: Bosch
Шифра на производ: Bosch AdvancedAquatak 150 БАРИ, 2200W, 480Л/ЧАС
Достапност: На залиха
Количина:

Макс. притисок: 150 bar
Снага на мотор: 2.200 W
Макс. проток: 480 l/h
Макс. температура проток: 40 °C            
должина на црево: 8 m (PVC)                                                                                                                                                                                                                                                                  

должина на напонски кабел: 5м

Тежина (без прибор): 21 kg
Обем на испорака: Бош метален пиштол, ролна за црево, Стабилна Џет-Фан млазница, рото млазница,
млазница под агол од 60 степени, стандардна млазница, НР сад за пена, метален филтер за вода, КАРТОН

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
Bosch Bosch AdvancedAquatak 150 БАРИ, 2200W, 480Л/ЧАС Макс. притисок: 150 bar Снага на мотор: 2.200 W Макс. проток: 480 l/h Макс. температура проток: 40 °C             должина на црево: 8 m (PVC)                                                                                                                                                                                                                                                               .. Category: Product #: Bosch AdvancedAquatak 150 БАРИ, 2200W, 480Л/ЧАС Regular price: 22.990 ден. 22.990 Available from: КРУСЕЛ e-Store