Акција
-17%
Apple Magic Mouse 2 (2015) Apple Magic Mouse 2 (2015)
4.990 ден.5.990 ден.
4.990 ден.5.990 ден.
-11%
Dynamic MaxPuls 8258 плински тајфун 30kW Dynamic MaxPuls 8258 плински тајфун 30kW
7.999 ден.8.999 ден.
7.999 ден.8.999 ден.
-15%
Bosch ART 24 CO Електричен тример Bosch ART 24 CO Електричен тример
4.250 ден.5.000 ден.
4.250 ден.5.000 ден.
-3%
ELECTROLUX EOB 43410 OX Вградна Рерна ELECTROLUX EOB 43410 OX Вградна Рерна
16.499 ден.16.999 ден.
16.499 ден.16.999 ден.
-18%
Iskra QT3040 Електрична косилка Iskra QT3040 Електрична косилка
6.999 ден.8.499 ден.
6.999 ден.8.499 ден.
-13%
Fabbygo Крека (7‐9kw) Fabbygo Крека (7‐9kw)
6.999 ден.7.999 ден.
6.999 ден.7.999 ден.
-20%
Gorenje SIH 1100TBT патна пегла на пареа Gorenje SIH 1100TBT патна пегла на пареа
1.199 ден.1.499 ден.
1.199 ден.1.499 ден.
-21%
Favorit 24000BTU Климатизер Favorit 24000BTU Климатизер
28.999 ден.36.499 ден.
28.999 ден.36.499 ден.
-15%
Einhell BEM32 Електрична косилка за трева Einhell BEM32 Електрична косилка за трева
3.399 ден.3.999 ден.
3.399 ден.3.999 ден.
-7%
Electrolux ESL-4201 LO Машина за миење садови Electrolux ESL-4201 LO Машина за миење садови
20.499 ден.21.999 ден.
20.499 ден.21.999 ден.
-12%
ART FLAME Електричен камин CHRISTINA ART FLAME Електричен камин CHRISTINA
10.290 ден.11.700 ден.
10.290 ден.11.700 ден.
Bosch ARM 34 Електрична косилка за трева
 • Bosch ARM 34 Електрична косилка за трева

Bosch ARM 34 Електрична косилка за трева

9.150 ден.12.200 ден.
Потребни наградни поени: 9500
Производител: Bosch
Шифра на производ: ARM 34
Наградни поени: 90
Достапност: На залиха
Количина:

Карактеристики и предности

 • Иновација: Чешел за трева кој го коси вашиот тревник до самата ивица.
 • Голема заштеда на простор благодарејќи на интелегентна конструкција и компактен дизајн.
 • Голема сила: 1300 W Powerdrive – моторот обезбедува и лесна работа и при висока трева.
 • Ергономски дизајн на Ergoflex рачката за совршено ракување и носење.
 • Едноставно користење Powerdrive мотор безбедуваат лесно користење.
 • Корпа за трева од 40 литри за поголем капацитет на прибирање на тревата.
 • Едноставно подесување на висината со централизирана рачка.

Спецификација на продуктот

Сила на моторот 1300 W
Дијаметар на сечење 34 cm
Висина на сечење 20-70 мм
Капацитет на корпа 40 лит.
Тежина 11 kg

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Распродадено

-7%

Распродадено

Iskra HG56SMH-BS675EXi Бензиска косилка за трева Iskra HG56SMH-BS675EXi Бензиска косилка за трева
29.999 ден.27.999 ден.
29.999 ден.27.999 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
Bosch Bosch ARM 34 Електрична косилка за трева Карактеристики и предности Иновација: Чешел за трева кој го коси вашиот тревник до самата ивица. Голема заштеда на простор благодарејќи на интелегентна конструкција и компактен дизајн. Голема сила: 1300 W Powerdrive – моторот обезбедува и лесна работа и при висока трева. Ергономски дизајн на Ergoflex рачката за совршено ракување и носење. Едноставно користење Powerdrive мотор безбеду.. Category: Product #: ARM 34 Regular price: 9.150 ден. 9.150 Available from: КРУСЕЛ e-Store