Акција
-22%
BLANCO TIPO 6 S Basic BLANCO TIPO 6 S Basic
7.399 ден.9.499 ден.
7.399 ден.9.499 ден.
-21%
Electrolux EHF-6346XOK Вградна плотна Electrolux EHF-6346XOK Вградна плотна
14.199 ден.17.999 ден.
14.199 ден.17.999 ден.
-8%
Gorenje GV66261 целосно вградна машина за садови Gorenje GV66261 целосно вградна машина за садови
26.998 ден.29.490 ден.
26.998 ден.29.490 ден.
-8%
Bosch GTS 10J Статична пила Professional Bosch GTS 10J Статична пила Professional
48.999 ден.52.999 ден.
48.999 ден.52.999 ден.
-10%
EXPLORER SPY203 20"/11" LEGION велосипед EXPLORER SPY203 20"/11" LEGION велосипед
8.999 ден.9.999 ден.
8.999 ден.9.999 ден.
-13%
Favorit MS-3000 Машина за миење садови Favorit MS-3000 Машина за миење садови
11.999 ден.13.799 ден.
11.999 ден.13.799 ден.
-14%
Electrolux EHF-6241 FOK Вградна плотна Electrolux EHF-6241 FOK Вградна плотна
11.999 ден.13.999 ден.
11.999 ден.13.999 ден.
-7%
GREE SOYAL GWH12AKC-K6DNA1A inverter GREE SOYAL GWH12AKC-K6DNA1A inverter
55.990 ден.59.900 ден.
55.990 ден.59.900 ден.
-7%

Распродадено

INTEX 68380 Seahawk 3 295 x 137 x 43 cm чамец ID EK000382127 INTEX 68380 Seahawk 3 295 x 137 x 43 cm чамец ID EK000382127
6.999 ден.7.499 ден.
6.999 ден.7.499 ден.
-6%
EXPLORER НИТРО FAS201 20" велосипед EXPLORER НИТРО FAS201 20" велосипед
7.499 ден.7.999 ден.
7.499 ден.7.999 ден.
Bosch ARM 37 Електрична косилка за трева
 • Bosch ARM 37 Електрична косилка за трева

Bosch ARM 37 Електрична косилка за трева

14.660 ден.
Потребни наградни поени: 15000
Производител: Bosch
Шифра на производ: ARM 37
Наградни поени: 100
Достапност: На залиха
Количина:

Карактеристики и предности

 • Иновација: Чешел за трева кој го коси вашиот тревник до самата ивица.
 • Голема заштеда на простор благодарејќи на интелегентна конструкција и компактен дизајн.
 • Голема сила: 1400 W Powerdrive – моторот обезбедува и лесна работа и при висока трева.
 • Ергономски дизајн на Ergoflex рачката за совршено ракување и носење.
 • Едноставно користење Powerdrive мотор безбедуваат лесно користење.
 • Корпа за трева од 40 литри за поголем капацитет на прибирање на тревата.
 • Едноставно подесување на висината со централизирана рачка.

Спецификација на продуктот

Сила на моторот 1400 W
Дијаметар на сечење 37 cm
Висина на сечење 20-70 мм
Капацитет на корпа 40 лит.
Тежина

12 kg

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Распродадено

-10%

Распродадено

Iskra LM51M Бензинска косилка за трева Iskra LM51M Бензинска косилка за трева
15.500 ден.13.999 ден.
15.500 ден.13.999 ден.

Распродадено

-12%

Распродадено

Iskra HG51SMH-B Бензинска косилка за трева Iskra HG51SMH-B Бензинска косилка за трева
24.999 ден.21.999 ден.
24.999 ден.21.999 ден.

Распродадено

-25%

Распродадено

Bosch UniversalRotak 450 Електрична косилка за трева Bosch UniversalRotak 450 Електрична косилка за трева
14.660 ден.10.999 ден.
14.660 ден.10.999 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
Bosch Bosch ARM 37 Електрична косилка за трева Карактеристики и предности Иновација: Чешел за трева кој го коси вашиот тревник до самата ивица. Голема заштеда на простор благодарејќи на интелегентна конструкција и компактен дизајн. Голема сила: 1400 W Powerdrive – моторот обезбедува и лесна работа и при висока трева. Ергономски дизајн на Ergoflex рачката за совршено ракување и носење. Едноставно користење Powerdrive мотор безбеду.. Category: Product #: ARM 37 Regular price: 14.660 ден. 14.660 Available from: КРУСЕЛ e-Store