Акција
-19%
Electrolux EJ-2801AOX Комбиниран фрижидер Electrolux EJ-2801AOX Комбиниран фрижидер
17.799 ден.21.999 ден.
17.799 ден.21.999 ден.
-8%

Распродадено

AUX HD 1578 диспанзер за вода AUX HD 1578 диспанзер за вода
7.790 ден.8.500 ден.
7.790 ден.8.500 ден.
-8%
AL-KO SUB 12000 DS Comfort 550W Потопна пумпа AL-KO SUB 12000 DS Comfort 550W Потопна пумпа
5.499 ден.5.999 ден.
5.499 ден.5.999 ден.
-14%
Electrolux EHF-6241 FOK Вградна плотна Electrolux EHF-6241 FOK Вградна плотна
11.999 ден.13.999 ден.
11.999 ден.13.999 ден.
-22%
Favorit 12000BTU Климатизер Favorit 12000BTU Климатизер
13.999 ден.18.000 ден.
13.999 ден.18.000 ден.
-8%
Favorit R-141 Фрижидер Favorit R-141 Фрижидер
7.399 ден.7.999 ден.
7.399 ден.7.999 ден.
-15%
AEG BEB 351110M Вградна Рерна AEG BEB 351110M Вградна Рерна
19.492 ден.22.999 ден.
19.492 ден.22.999 ден.
-7%
 Велосипед 29" RAPID PLANNER ORANGE DISC+AM Велосипед 29" RAPID PLANNER ORANGE DISC+AM
13.999 ден.14.999 ден.
13.999 ден.14.999 ден.
-8%
Gorenje GV66261 целосно вградна машина за садови Gorenje GV66261 целосно вградна машина за садови
26.998 ден.29.490 ден.
26.998 ден.29.490 ден.
-6%
 BEKO WTV7622 XCW Машина за перење алишта BEKO WTV7622 XCW Машина за перење алишта
16.999 ден.17.999 ден.
16.999 ден.17.999 ден.
-12%
Iskra BG-TU430 Грбен бензински тример Iskra BG-TU430 Грбен бензински тример
10.999 ден.12.499 ден.
10.999 ден.12.499 ден.
-13%
Favorit RF-263 Комбиниран фрижидер Favorit RF-263 Комбиниран фрижидер
9.999 ден.11.499 ден.
9.999 ден.11.499 ден.
Bosch ART 24 COMBI Електричен тример
 • Bosch ART 24 COMBI Електричен тример
 • Bosch ART 24 COMBI Електричен тример
 • Bosch ART 24 COMBI Електричен тример

Bosch ART 24 COMBI Електричен тример

3.890 ден.5.190 ден.
Потребни наградни поени: 5000
Производител: Bosch
Шифра на производ: ART 24 COMBI
Наградни поени: 50
Достапност: На залиха
Количина:

Карактеристики и предности

 • Силен 400 W „High-Power“ – мотор.
 • Два калеми за жилки од кои еден е за нормална трева а вториот е со подебела жилка за дива трева.
 • Флексибилен и ергономичен лесен за шишање на ивици со 90°  вртлива глава на тримерот.
 • Телескопска подесива рачка (80–115 cm) за совршено ракување.
 • Едноставно користење мотор со лесна конструкција и добро избалансиран уред, обезбедуваат лесно користење.
 • Подесив агол на рачката на тримерот за едноставно косење под грмушки и клупи.
 • Едноставна промена на калемот со еден клик.
 • Дополнителен држач на рачката за второт калем.
 • Подесива дополнителна рачка за дополнителна удобност.

Спецификација на продуктот

Сила на моторот 400 W
Дијаметар на сечење 24 cm
Брзина на сечење на трева 12000 m/s
Систем на сечење 1.6mm – 6 m.
Подесување на висина 80 – 115 cm
Тежина 2,6  g

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Распродадено

-18%

Распродадено

Iskra M0L 3ET 150 Батериска пила за гранки Iskra M0L 3ET 150 Батериска пила за гранки
7.999 ден.6.599 ден.
7.999 ден.6.599 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
Bosch Bosch ART 24 COMBI Електричен тример Карактеристики и предности Силен 400 W „High-Power“ – мотор. Два калеми за жилки од кои еден е за нормална трева а вториот е со подебела жилка за дива трева. Флексибилен и ергономичен лесен за шишање на ивици со 90°  вртлива глава на тримерот. Телескопска подесива рачка (80–115 cm) за совршено ракување. Едноставно користење мотор со лесна конструкција и добро избалансиран уред, обезб.. Category: Product #: ART 24 COMBI Regular price: 3.890 ден. 3.890 Available from: КРУСЕЛ e-Store