Акција
-8%

Распродадено

Iskra BR-2201B10 рачна правосмукалка Iskra BR-2201B10 рачна правосмукалка
3.199 ден.3.490 ден.
3.199 ден.3.490 ден.
-17%
AEG SCB51811LS вграден комбиниран ладилник AEG SCB51811LS вграден комбиниран ладилник
23.999 ден.28.999 ден.
23.999 ден.28.999 ден.
-13%
Einhell BEM32 Електрична косилка за трева Einhell BEM32 Електрична косилка за трева
3.499 ден.3.999 ден.
3.499 ден.3.999 ден.
-20%
ISKRA 1502-MB  вага за телесна тежина ISKRA 1502-MB  вага за телесна тежина
1.199 ден.1.499 ден.
1.199 ден.1.499 ден.
-8%
BLANCO MILI INOX чешма BLANCO MILI INOX чешма
5.499 ден.5.999 ден.
5.499 ден.5.999 ден.
-11%
HP LASERJET PRO M15W принтер
4.899 ден.5.499 ден.
4.899 ден.5.499 ден.
-8%
Bosch GTS 10J  Статична пила Professional Bosch GTS 10J  Статична пила Professional
48.999 ден.52.999 ден.
48.999 ден.52.999 ден.
-25%
Bosch UniversalRotak 450 Електрична косилка за трева Bosch UniversalRotak 450 Електрична косилка за трева
10.999 ден.14.660 ден.
10.999 ден.14.660 ден.
-22%
Favorit 12000BTU Климатизер Favorit 12000BTU Климатизер
13.999 ден.18.000 ден.
13.999 ден.18.000 ден.
-13%
ISKRA CJ-8007-GY цедалка ISKRA CJ-8007-GY цедалка
999 ден.1.149 ден.
999 ден.1.149 ден.
-10%
EXPLORER ELI260S6 26X1.3/8"/19" EXP. SUMMER EXPLORER ELI260S6 26X1.3/8"/19" EXP. SUMMER
13.499 ден.14.999 ден.
13.499 ден.14.999 ден.
Bosch Easy Aquatak 110 Вап перач под притисок
  • Bosch Easy Aquatak 110 Вап перач под притисок
  • Bosch Easy Aquatak 110 Вап перач под притисок

Bosch Easy Aquatak 110 Вап перач под притисок

5.699 ден.7.599 ден.
Производител: Bosch
Шифра на производ: Easy Aquatak 110
Достапност: На залиха
Количина:

Макспритисок: 110 bar
Снага на мотор: 1.300 W
Макспроток: 330 l/h
Макстемпература проток: 40 °C должина на кабел: 5 m

должина на црево: 3 m (PVC)

Тежина (без прибор): 3,8 kg

Обем на испоракаФилтер за вода, 5м црево за висок притисокСтабилна Џет-Фан млазницарото млазницаМлазница за детергент под висок притисок 450млКАРТОН

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
Bosch Bosch Easy Aquatak 110 Вап перач под притисок Макс. притисок: 110 bar Снага на мотор: 1.300 W Макс. проток: 330 l/h Макс. температура проток: 40 °C должина на кабел: 5 m должина на црево: 3 m (PVC) Тежина (без прибор): 3,8 kg Обем на испорака: Филтер за вода, 5м црево за висок притисок, Стабилна Џет-Фан млазница, рото млазница, Млазница за детергент под висок притисок 450мл, КАРТОН     .. Category: Product #: Easy Aquatak 110 Regular price: 5.699 ден. 5.699 Available from: КРУСЕЛ e-Store