Акција
-21%
Favorit 24000BTU Климатизер Favorit 24000BTU Климатизер
28.999 ден.36.499 ден.
28.999 ден.36.499 ден.
-8%
Gorenje GV66261 целосно вградна машина за садови Gorenje GV66261 целосно вградна машина за садови
26.998 ден.29.490 ден.
26.998 ден.29.490 ден.
-10%
EXPLORER ELI260S6 26X1.3/8"/19" EXP. SUMMER EXPLORER ELI260S6 26X1.3/8"/19" EXP. SUMMER
13.499 ден.14.999 ден.
13.499 ден.14.999 ден.
-12%

Распродадено

Gorenje H17BY овлажнувач на воздух Gorenje H17BY овлажнувач на воздух
2.890 ден.3.299 ден.
2.890 ден.3.299 ден.
-21%
Electrolux EHF-6346XOK Вградна плотна Electrolux EHF-6346XOK Вградна плотна
14.199 ден.17.999 ден.
14.199 ден.17.999 ден.
-10%
EXPLORER MAN271 27.5"/20"  ELITE MAN велосипед EXPLORER MAN271 27.5"/20"  ELITE MAN велосипед
13.499 ден.14.999 ден.
13.499 ден.14.999 ден.
-8%
Gorenje TGR80XNGU бојлер Gorenje TGR80XNGU бојлер
11.999 ден.12.999 ден.
11.999 ден.12.999 ден.
-13%
GREE Premium wi-fi GWH12AGC-K6DNA1A/I inverter GREE Premium wi-fi GWH12AGC-K6DNA1A/I inverter
25.999 ден.29.999 ден.
25.999 ден.29.999 ден.
-10%

Распродадено

EXPLORER FASHION FAS201 20"/12" велосипед тиркизно бела жолта EXPLORER FASHION FAS201 20"/12" велосипед тиркизно бела жолта
8.999 ден.9.990 ден.
8.999 ден.9.990 ден.
-15%
Bosch GBS 7-125 аголна брусилка Bosch GBS 7-125 аголна брусилка
4.650 ден.5.499 ден.
4.650 ден.5.499 ден.
-8%

Распродадено

AUX HD 1578 диспанзер за вода AUX HD 1578 диспанзер за вода
7.790 ден.8.500 ден.
7.790 ден.8.500 ден.
Bosch GAS 15 Индустриска Правосмукалка СО ПРИКЛУЧОК
  • Bosch GAS 15 Индустриска Правосмукалка СО ПРИКЛУЧОК
  • Bosch GAS 15 Индустриска Правосмукалка СО ПРИКЛУЧОК

Bosch GAS 15 Индустриска Правосмукалка СО ПРИКЛУЧОК

13.950 ден.
Потребни наградни поени: 13000
Производител: Makita
Шифра на производ: Bosch GAS 15 Индустриска Правосмукалка СО ПРИКЛУЧОК
Наградни поени: 200
Достапност: На залиха
Количина:
Бренд Бош
Боја Плава
Моќност 1100W
Тежина 6кг


Номинална снага:1.100W                                                                                                                                   
Капацитет на садот (бруто/нето) 15/8 L
Макс. струење на воздух 33L/S
    
Макс. подпритисок: 22 кРа
Тежина: 6 кг.
Обем на испорака: 2 х усисни цевки, антистатско црево 3m, Млазница за процепи, наставак,
        пластична кеса, сет млазница за под, картон                  

 

 

 


Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 500 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.

За нарачки помали од 500 ден се доплаќа фиксна цена од 140 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за 2-3 работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2022. UKION SHOPS
Makita Bosch GAS 15 Индустриска Правосмукалка СО ПРИКЛУЧОК Бренд Бош Боја Плава Моќност 1100W Тежина 6кг Номинална снага:1.100W                                                                                                                                    Капацитет на садот (бруто/нето) 15/8 L Макс. струење на воздух 33L/S     Макс. п.. Category: Product #: Bosch GAS 15 Индустриска Правосмукалка СО ПРИКЛУЧОК Regular price: 13.950 ден. 13.950 Available from: КРУСЕЛ e-Store