Акција
-18%
FAVORIT Машина за перење MP 7102 FAVORIT Машина за перење MP 7102
12.999 ден.15.899 ден.
12.999 ден.15.899 ден.
-14%
 Iskra LED светилка со магнет ERO IE-WL200 Iskra LED светилка со магнет ERO IE-WL200
299 ден.349 ден.
299 ден.349 ден.
-10%
EXPLORER SPY203 20"/11" LEGION велосипед EXPLORER SPY203 20"/11" LEGION велосипед
8.999 ден.9.999 ден.
8.999 ден.9.999 ден.
-17%
AEG SCB51811LS вграден комбиниран ладилник AEG SCB51811LS вграден комбиниран ладилник
23.999 ден.28.999 ден.
23.999 ден.28.999 ден.
-14%
 Iskra LED светилка со магнет DL200-LED Iskra LED светилка со магнет DL200-LED
299 ден.349 ден.
299 ден.349 ден.
-10%
 EXPLORER EXPLORER ELITE ROSE GOLD ELI281S6 28"/19" EXPLORER EXPLORER ELITE ROSE GOLD ELI281S6 28"/19"
13.999 ден.15.500 ден.
13.999 ден.15.500 ден.
-25%

Распродадено

GREE SCWK-4006 Овлажнувач на воздух – Humidifier GREE SCWK-4006 Овлажнувач на воздух – Humidifier
2.999 ден.3.999 ден.
2.999 ден.3.999 ден.
-8%
Gorenje GV66261 целосно вградна машина за садови Gorenje GV66261 целосно вградна машина за садови
26.998 ден.29.490 ден.
26.998 ден.29.490 ден.
-3%
BEKO RCSA 330 K20 PT Комбиниран фрижидер BEKO RCSA 330 K20 PT Комбиниран фрижидер
19.499 ден.19.999 ден.
19.499 ден.19.999 ден.
-9%
ALPOS СКАЛА 36-10 ДВОДЕЛНА ALPOS СКАЛА 36-10 ДВОДЕЛНА
8.199 ден.8.999 ден.
8.199 ден.8.999 ден.
Bosch GBS 7-125 аголна брусилка
 • Bosch GBS 7-125 аголна брусилка
 • Bosch GBS 7-125 аголна брусилка
 • Bosch GBS 7-125 аголна брусилка

Bosch GBS 7-125 аголна брусилка

4.650 ден.5.499 ден.
Потребни наградни поени: 4700
Производител: Bosch
Шифра на производ: Bosch GBS 7-125
Достапност: На залиха
Количина:

Моќност од 720 вати · Дијаметар на дискот: 125 mm · За удобно работење дури и на тесни места благодарение на рамна глава на запчаници и мал обем на зафат од само 176 mm · Брзина на мирување: 11000 вртежи во минута · Заштитна хауба против извртување и заштита од рестартирање за одлична…
Моќност 720W
Напон 230V
Дијаметар на диск 125мм
Брзина на мирување 11000 вртежи во минута
Излезна моќност 300W
Нишка од мандри M14
Должина 318мм
Висина 103мм
Тежина 1,9 кг

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2022. UKION SHOPS
Bosch Bosch GBS 7-125 аголна брусилка Моќност од 720 вати · Дијаметар на дискот: 125 mm · За удобно работење дури и на тесни места благодарение на рамна глава на запчаници и мал обем на зафат од само 176 mm · Брзина на мирување: 11000 вртежи во минута · Заштитна хауба против извртување и заштита од рестартирање за одлична… Моќност 720W Напон 230V Дијаметар на диск 125мм Брзина на мирување 11000 вртежи во минута Излезна моќност 30.. Category: Product #: Bosch GBS 7-125 Regular price: 4.650 ден. 4.650 Available from: КРУСЕЛ e-Store