Акција
-18%
Colossus CSS-5454 Електрично ѓезве за кафе Colossus CSS-5454 Електрично ѓезве за кафе
1.399 ден.1.699 ден.
1.399 ден.1.699 ден.
-20%
BOSCH EasyAquatak 120 Перач под висок притисок BOSCH EasyAquatak 120 Перач под висок притисок
7.499 ден.9.330 ден.
7.499 ден.9.330 ден.
-10%
GARDENA Компјутер за вода Made in Germany GARDENA Компјутер за вода Made in Germany
3.150 ден.3.499 ден.
3.150 ден.3.499 ден.
-9%
Alfa Plam Elita 2 Камин на цврсто гориво црвен Alfa Plam Elita 2 Камин на цврсто гориво црвен
15.490 ден.16.999 ден.
15.490 ден.16.999 ден.
-10%

Распродадено

EXPLORER FASHION FAS201 20"/12" велосипед тиркизно бела жолта EXPLORER FASHION FAS201 20"/12" велосипед тиркизно бела жолта
8.999 ден.9.990 ден.
8.999 ден.9.990 ден.
-13%
Einhell BEM32 Електрична косилка за трева Einhell BEM32 Електрична косилка за трева
3.499 ден.3.999 ден.
3.499 ден.3.999 ден.
-10%
BLANCO ZIA 6S BLANCO ZIA 6S
19.800 ден.21.999 ден.
19.800 ден.21.999 ден.
-15%
Hurricane DF-003D Вентилатор за на маса Hurricane DF-003D Вентилатор за на маса
1.190 ден.1.399 ден.
1.190 ден.1.399 ден.
-7%
GREE AMBER PREMIUM Black GWH12YC-K6DNA1A GREE AMBER PREMIUM Black GWH12YC-K6DNA1A
42.999 ден.45.990 ден.
42.999 ден.45.990 ден.
-17%
Bellissima professional TC фигаро за коса Bellissima professional TC фигаро за коса
1.999 ден.2.399 ден.
1.999 ден.2.399 ден.
Bosch GTS 10J Статична пила Professional
 • Bosch GTS 10J Статична пила Professional
 • Bosch GTS 10J Статична пила Professional
 • Bosch GTS 10J Статична пила Professional
 • Bosch GTS 10J Статична пила Professional

Bosch GTS 10J Статична пила Professional

48.999 ден.52.999 ден.
Потребни наградни поени: 50000
Производител: Bosch
Шифра на производ: Bosch GTS 10J Professional
Наградни поени: 700
Достапност: На залиха
Количина:
Кружната пила Bosch GTS 10 J Professional Bench е исклучително моќна и компактна пила опремена со моќен електричен мотор 1800 вати со почетно ограничување на струјата и заштита од преоптоварување за брз напредок во работата, оваа алатка е идеална за лесен транспорт заради неговиот компактен дизајн и многу зафати во сите области.

 

Предности на кружната пила Bosch GTS 10 J Professional Bench

 

Моќен мотор 1800 вати со почетно ограничување на струјата и заштита од преоптоварување за брз напредок во работата

Идеален за транспорт се должи на компактен дизајн и многу области со зафаќање

Спуштање на ножот за движење без алатка за скриени парчиња

Паралелно упатство за прилагодување за прецизни намалувања

Сечење височини до 79 мм, капацитет за сечење до 460 мм десно и 210 мм лево од сечилото на пилата

Безбедно складирање на алати за склопување и додатоци (на пр. Стапче, стоп, адаптер за вадење прав) директно на куќиштето

Meсто за екстракција на прашина на заштитниот штитник и на задниот дел од алатот

Преглед на спецификации на кружната пила Bosch GTS 10 J Professional Bench

Големина на табелата 642 x 572 mm

Брзина без оптоварување 3.650 врт / мин

Дијаметар на сечилото на пила 254 мм

Длабочина на сечење 79 мм

Сечилото   30 мм

Вметнување поставување 47 ° L / 2 ° R

Тежина без кабел 26 кг

Макс. капацитет на сечење на десната 460 мм

Макс. капацитет на сечење на лево 210 мм

Упатството за работа може да го симнете ТУКА

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-14%
Iskra ERO IE-RH32K-1500 Хилта Iskra ERO IE-RH32K-1500 Хилта
10.500 ден.8.999 ден.
10.500 ден.8.999 ден.
-12%
Iskra ERO IE-RH40L-1600 Хилта Iskra ERO IE-RH40L-1600 Хилта
13.590 ден.11.999 ден.
13.590 ден.11.999 ден.
-11%
Iskra ERO IE-RH32EH-1250 Хилта Iskra ERO IE-RH32EH-1250 Хилта
8.999 ден.7.999 ден.
8.999 ден.7.999 ден.
-15%
BOSCH GBH 240 Ударен чекан BOSCH GBH 240 Ударен чекан
9.999 ден.8.499 ден.
9.999 ден.8.499 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2022. UKION SHOPS
Bosch Bosch GTS 10J Статична пила Professional Кружната пила Bosch GTS 10 J Professional Bench е исклучително моќна и компактна пила опремена со моќен електричен мотор 1800 вати со почетно ограничување на струјата и заштита од преоптоварување за брз напредок во работата, оваа алатка е идеална за лесен транспорт заради неговиот компактен дизајн и многу зафати во сите области.   Предности на кружната пила Bosch GTS 10 J Professional Benc.. Category: Product #: Bosch GTS 10J Professional Regular price: 48.999 ден. 48.999 Available from: КРУСЕЛ e-Store