Акција
-10%
INTEX 732 x 366 x 132 Cm 26362 Ultra Xtr Premium INTEX 732 x 366 x 132 Cm 26362 Ultra Xtr Premium
125.999 ден.139.999 ден.
125.999 ден.139.999 ден.
-20%
Gorenje SIH 1100TBT патна пегла на пареа Gorenje SIH 1100TBT патна пегла на пареа
1.199 ден.1.499 ден.
1.199 ден.1.499 ден.
-11%
EXPLORER CLA261D2 26/21" Class велосипед EXPLORER CLA261D2 26/21" Class велосипед
15.999 ден.17.999 ден.
15.999 ден.17.999 ден.
-5%
AL-KO DRAIN 15000 Inox Comfort 1100W Потопна пумпа AL-KO DRAIN 15000 Inox Comfort 1100W Потопна пумпа
8.999 ден.9.499 ден.
8.999 ден.9.499 ден.
-10%
 EXPLORER EXPLORER ELITE ROSE GOLD ELI281S6 28"/19" EXPLORER EXPLORER ELITE ROSE GOLD ELI281S6 28"/19"
13.999 ден.15.500 ден.
13.999 ден.15.500 ден.
-11%
HP LASERJET PRO M15W принтер
4.899 ден.5.499 ден.
4.899 ден.5.499 ден.
-31%
INTEX 68307 Explorer K2 312 x 91 x 51 cm кајак DEK000382128 INTEX 68307 Explorer K2 312 x 91 x 51 cm кајак DEK000382128
8.999 ден.12.999 ден.
8.999 ден.12.999 ден.
-7%
Hurricane DF-003D Вентилатор за на маса Hurricane DF-003D Вентилатор за на маса
1.299 ден.1.399 ден.
1.299 ден.1.399 ден.
-8%
AL-KO SUB 12000 DS Comfort 550W Потопна пумпа AL-KO SUB 12000 DS Comfort 550W Потопна пумпа
5.499 ден.5.999 ден.
5.499 ден.5.999 ден.
-8%
Electrolux EHF-6240XXK Вградна плотна Electrolux EHF-6240XXK Вградна плотна
11.999 ден.12.999 ден.
11.999 ден.12.999 ден.
Bosch ISIO3 акумулаторски ножици за жива ограда
 • Bosch ISIO3 акумулаторски ножици за жива ограда
 • Bosch ISIO3 акумулаторски ножици за жива ограда
 • Bosch ISIO3 акумулаторски ножици за жива ограда
 • Bosch ISIO3 акумулаторски ножици за жива ограда
 • Bosch ISIO3 акумулаторски ножици за жива ограда

Bosch ISIO3 акумулаторски ножици за жива ограда

4.799 ден.6.399 ден.
Потребни наградни поени: 6200
Производител: Bosch
Шифра на производ: ISIO3
Наградни поени: 50
Достапност: На залиха
Количина:

Карактеристики и предности

 • Компактна ножица за жива ограда и трева.
 • Лесна и ергономски дизајнирана за лесна работа.
 • Издржлива 3.6 V Li-ion батерија за работа до 50 миути.

Спецификација на продуктот

Батерија 3.6V Li-ion 1.5Ah
Должина на ножот 120 мм и 80 мм за трева
Отвор на заб 12 мм
Време на полнење 3.5 h
Тежина 550 g.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Распродадено

-20%

Распродадено

Iskra QT3023 Електрична косилка Iskra QT3023 Електрична косилка
4.999 ден.3.999 ден.
4.999 ден.3.999 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
Bosch Bosch ISIO3 акумулаторски ножици за жива ограда Карактеристики и предности Компактна ножица за жива ограда и трева. Лесна и ергономски дизајнирана за лесна работа. Издржлива 3.6 V Li-ion батерија за работа до 50 миути. Спецификација на продуктот Батерија 3.6V Li-ion 1.5Ah Должина на ножот 120 мм и 80 мм за трева Отвор на заб 12 мм Време на полнење 3.5 h .. Category: Product #: ISIO3 Regular price: 4.799 ден. 4.799 Available from: КРУСЕЛ e-Store