Акција
-25%

Распродадено

Bosch UniversalRotak 450 Електрична косилка за трева Bosch UniversalRotak 450 Електрична косилка за трева
10.999 ден.14.660 ден.
10.999 ден.14.660 ден.
-12%

Распродадено

Gorenje H17BY овлажнувач на воздух Gorenje H17BY овлажнувач на воздух
2.890 ден.3.299 ден.
2.890 ден.3.299 ден.
-9%
GREE GVH24AV-K6DNF1A floor standing GREE GVH24AV-K6DNF1A floor standing
99.900 ден.109.990 ден.
99.900 ден.109.990 ден.
-7%
GREE AMBER PREMIUM Black GWH12YC-K6DNA1A GREE AMBER PREMIUM Black GWH12YC-K6DNA1A
42.999 ден.45.990 ден.
42.999 ден.45.990 ден.
-22%
BLANCO TIPO 6 S Basic BLANCO TIPO 6 S Basic
7.399 ден.9.499 ден.
7.399 ден.9.499 ден.
-19%
Electrolux EJ-2801AOX Комбиниран фрижидер Electrolux EJ-2801AOX Комбиниран фрижидер
17.799 ден.21.999 ден.
17.799 ден.21.999 ден.
-25%

Распродадено

GREE SCWK-4006 Овлажнувач на воздух – Humidifier GREE SCWK-4006 Овлажнувач на воздух – Humidifier
2.999 ден.3.999 ден.
2.999 ден.3.999 ден.
-8%

Распродадено

AUX HD 1578 диспанзер за вода AUX HD 1578 диспанзер за вода
7.790 ден.8.500 ден.
7.790 ден.8.500 ден.
-3%
ELECTROLUX EOB 43410 OX Вградна Рерна ELECTROLUX EOB 43410 OX Вградна Рерна
16.499 ден.16.999 ден.
16.499 ден.16.999 ден.
-7%
Electrolux ESL-4201 LO Машина за миење садови Electrolux ESL-4201 LO Машина за миење садови
20.499 ден.21.999 ден.
20.499 ден.21.999 ден.
Bosch VAC UNIVERSAL 15 Индустриска Правосмукалка СО ПРИКЛУЧОК
  • Bosch VAC UNIVERSAL 15 Индустриска Правосмукалка СО ПРИКЛУЧОК
  • Bosch VAC UNIVERSAL 15 Индустриска Правосмукалка СО ПРИКЛУЧОК
  • Bosch VAC UNIVERSAL 15 Индустриска Правосмукалка СО ПРИКЛУЧОК
  • Bosch VAC UNIVERSAL 15 Индустриска Правосмукалка СО ПРИКЛУЧОК

Bosch VAC UNIVERSAL 15 Индустриска Правосмукалка СО ПРИКЛУЧОК

7.599 ден.
Потребни наградни поени: 7500
Производител: Makita
Шифра на производ: Bosch VAC UNIVERSAL 15
Наградни поени: 200
Достапност: На залиха
Количина:

 

Подна млазница за универзална употреба за чистење на влажни и суви материјали
Сите додатоци се прицврстени на вакуум за полесно чување
Нема потреба да го менувате филтерот, поради вградениот влажен и сув филтер за касети
Идеално за дување лисја и нечистотија од тешко достапните области
Моќ на вшмукување 250W воздушни вати
Внесување на напојување 1.000 W
Макс. проток на воздух (турбина) 65 l / s
Макс. вакуум (турбина) 240 mbar
Волумен на контејнер 15 л
Тежина на машината 7,0 кг

 

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 500 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.

За нарачки помали од 500 ден се доплаќа фиксна цена од 140 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за 2-3 работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!
 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2022. UKION SHOPS
Makita Bosch VAC UNIVERSAL 15 Индустриска Правосмукалка СО ПРИКЛУЧОК   Подна млазница за универзална употреба за чистење на влажни и суви материјали Сите додатоци се прицврстени на вакуум за полесно чување Нема потреба да го менувате филтерот, поради вградениот влажен и сув филтер за касети Идеално за дување лисја и нечистотија од тешко достапните области Моќ на вшмукување 250W воздушни вати Внесување на напојување .. Category: Product #: Bosch VAC UNIVERSAL 15 Regular price: 7.599 ден. 7.599 Available from: КРУСЕЛ e-Store