Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

SAMSUNG VCC-4550V36/BOL ПРАВОСМУКАЛКА

4.999 ден.
5.499 ден.
Потребни наградни поени: 5000
  • Производител: Bosch
  • Шифра:SAMSUNG VCC-4550
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха

ПРАВОСМУКАЛКА со канистер МОЌНОСТ 1800 WСАД ЗА ОTПАДОЦИ (TWIN CHAMBER)КАПАЦИТЕТ НА САД 1,3 ЛМИКРОФИЛТЕРМЕТАЛНИ ТЕЛЕСКОПСКИ ЦЕВКИ2 ДОПОЛНИТЕЛНИ ДОДАТОЦИ

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција