Акција
-7%
Electrolux ESL-4201 LO Машина за миење садови Electrolux ESL-4201 LO Машина за миење садови
20.499 ден.21.999 ден.
20.499 ден.21.999 ден.
-13%

Распродадено

INTEX 68325 Excursion 5 366 x 168 x 43 cm чамец ID EK000382126 INTEX 68325 Excursion 5 366 x 168 x 43 cm чамец ID EK000382126
12.999 ден.14.999 ден.
12.999 ден.14.999 ден.
-18%
FAVORIT Машина за перење MP 7102 FAVORIT Машина за перење MP 7102
12.999 ден.15.899 ден.
12.999 ден.15.899 ден.
-20%
BOSCH EasyAquatak 120 Перач под висок притисок BOSCH EasyAquatak 120 Перач под висок притисок
7.499 ден.9.330 ден.
7.499 ден.9.330 ден.
-4%
Favorit RF-263 Комбиниран фрижидер Favorit RF-263 Комбиниран фрижидер
10.999 ден.11.499 ден.
10.999 ден.11.499 ден.
-24%
INTEX 68309 Excursion Pro Kayak 384 x 94 x 46 cm кајак IDEK000382122 INTEX 68309 Excursion Pro Kayak 384 x 94 x 46 cm кајак IDEK000382122
18.999 ден.24.999 ден.
18.999 ден.24.999 ден.
-17%
AEG SCB51811LS вграден комбиниран ладилник AEG SCB51811LS вграден комбиниран ладилник
23.999 ден.28.999 ден.
23.999 ден.28.999 ден.
-13%
Hotpoint Ariston ENTMH-19221 FW Комбиниран фрижидер Hotpoint Ariston ENTMH-19221 FW Комбиниран фрижидер
25.999 ден.29.998 ден.
25.999 ден.29.998 ден.
-11%
Dynamic MaxPuls 8258 плински тајфун 30kW Dynamic MaxPuls 8258 плински тајфун 30kW
7.999 ден.8.999 ден.
7.999 ден.8.999 ден.
-11%
INDESIT LR-7S1 X Комбиниран фрижидер INDESIT LR-7S1 X Комбиниран фрижидер
18.699 ден.20.999 ден.
18.699 ден.20.999 ден.
-10%

Распродадено

Alfa Plam 90 H FAVORIT Лев - Шпорет на цврсто гориво Alfa Plam 90 H FAVORIT Лев - Шпорет на цврсто гориво
35.999 ден.39.999 ден.
35.999 ден.39.999 ден.
Bosch ПЕРАЧ UniversalAquat. 130 БАРИ, 1700W, 380Л/ЧАС
  • Bosch ПЕРАЧ UniversalAquat. 130 БАРИ, 1700W, 380Л/ЧАС
  • Bosch ПЕРАЧ UniversalAquat. 130 БАРИ, 1700W, 380Л/ЧАС

Bosch ПЕРАЧ UniversalAquat. 130 БАРИ, 1700W, 380Л/ЧАС

13.999 ден.
Потребни наградни поени: 14000
Производител: Bosch
Шифра на производ: БОШ ПЕРАЧ UniversalAquat. 130 БАРИ
Наградни поени: 200
Достапност: На залиха
Количина:

Опис

 

Макс. притисок: 120 bar
Снага на мотор: 1.500 W
Макс. проток: 350 l/h
Макс. температура проток: 40 °C
должина на црево: 5 m (PVC)          
Тежина (без прибор): 3,8 kg
Обем на испорака: Филтер за вода,5м црево за висок притисок, сад за детерѓент 450ml,
Стабилна Џет-Фан млазница, рото млазница, пиштол за висок притисок, Млазница за детергент под висок притисок 450мл, КАРТОН

Карактеристики

 
Земја на потекло Германија
Бренд Бош
Боја Зелена
Моќност 1500W
Тежина 3,8кг

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
Bosch Bosch ПЕРАЧ UniversalAquat. 130 БАРИ, 1700W, 380Л/ЧАС Опис   Макс. притисок: 120 bar Снага на мотор: 1.500 W Макс. проток: 350 l/h Макс. температура проток: 40 °C должина на црево: 5 m (PVC)           Тежина (без прибор): 3,8 kg Обем на испорака: Филтер за вода,5м црево за висок притисок, сад за детерѓент 450ml, Стабилна Џет-Фан млазница, рото млазница, пиштол за висок притисок, Млазница за детергент под висок притисок 450мл, КАРТОН .. Category: Product #: БОШ ПЕРАЧ UniversalAquat. 130 БАРИ Regular price: 13.999 ден. 13.999 Available from: КРУСЕЛ e-Store