Акција
-17%
AEG SCB51811LS вграден комбиниран ладилник AEG SCB51811LS вграден комбиниран ладилник
23.999 ден.28.999 ден.
23.999 ден.28.999 ден.
-20%
ISKRA 1502-MB вага за телесна тежина ISKRA 1502-MB вага за телесна тежина
1.199 ден.1.499 ден.
1.199 ден.1.499 ден.
-12%
Iskra BG-TU430 Грбен бензински тример Iskra BG-TU430 Грбен бензински тример
10.999 ден.12.499 ден.
10.999 ден.12.499 ден.
-4%
Favorit RF-263 Комбиниран фрижидер Favorit RF-263 Комбиниран фрижидер
10.999 ден.11.499 ден.
10.999 ден.11.499 ден.
-11%
INDESIT LR-7S1 X Комбиниран фрижидер INDESIT LR-7S1 X Комбиниран фрижидер
18.699 ден.20.999 ден.
18.699 ден.20.999 ден.
-8%
BekoBEKO DS7433PAO кондензациска сушара BekoBEKO DS7433PAO кондензациска сушара
22.999 ден.24.999 ден.
22.999 ден.24.999 ден.
-10%
EXPLORER ELI260S6 26X1.3/8"/19" EXP. SUMMER EXPLORER ELI260S6 26X1.3/8"/19" EXP. SUMMER
13.499 ден.14.999 ден.
13.499 ден.14.999 ден.
-8%
AL-KO DRAIN 12000 Comfort 800W Потопна пумпа AL-KO DRAIN 12000 Comfort 800W Потопна пумпа
5.999 ден.6.499 ден.
5.999 ден.6.499 ден.
-13%
ISKRA CJ-8007-GY цедалка ISKRA CJ-8007-GY цедалка
999 ден.1.149 ден.
999 ден.1.149 ден.
-11%

Распродадено

EXPLORER CLA261D2 26/21" Class велосипед EXPLORER CLA261D2 26/21" Class велосипед
15.999 ден.17.999 ден.
15.999 ден.17.999 ден.
-13%
Bosch EasyGrassCut 26 Електричен тример Bosch EasyGrassCut 26 Електричен тример
2.899 ден.3.335 ден.
2.899 ден.3.335 ден.
Распродадено
Cooker преса за цедење на калинки и цитруси

Cooker преса за цедење на калинки и цитруси

2.599 ден.3.499 ден.
Потребни наградни поени: 2500
Производител: Cooker
Шифра на производ: CKR 270
Наградни поени: 70
Достапност: На залиха
Количина:

Cooker ПРЕСА ЗА ЦЕДЕЊЕ НА КАЛИНКИ И ЦИТРУСИ

Cooker е одличен кујнски апарат за цедење на сок (нектар) од калинки и цитруси, погоден за домашна и професионална употреба

Карактеристики на производот

► Голема потисна моќ и искористеност на овошјето.
► Голем капацитет на цедење 
► Лесен за употреба и лесен за одржување.
► Одличен производ за целото семејство.
► Не користи електрично напојување и можете да го користите насекаде.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
Cooker Cooker преса за цедење на калинки и цитруси Cooker ПРЕСА ЗА ЦЕДЕЊЕ НА КАЛИНКИ И ЦИТРУСИ Cooker е одличен кујнски апарат за цедење на сок (нектар) од калинки и цитруси, погоден за домашна и професионална употреба Карактеристики на производот ► Голема потисна моќ и искористеност на овошјето. ► Голем капацитет на цедење  ► Лесен за употреба и лесен за одржување. ► Одличен производ за целото семејство. ► Не користи електрично нап.. Category: Product #: CKR 270 Regular price: 2.599 ден. 2.599 Available from: КРУСЕЛ e-Store